Каде може да најдам? (Општи прашања)

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.211
Поени од реакции
78.774

Се наоѓа ли негде по Скопје
Ја купив едно Тамагучи (оригинал на Bandai) пред дваесет години, кај Млечен Ресторан. 50 марки го купив. Иначе у Скопје генерално немаше Тамагучи, све беа некои копии, Чибичан и слични.
Нормално дека више нема ова нигде.
 

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.719
Поени од реакции
1.475
Член од
28 октомври 2012
Мислења
272
Поени од реакции
39
vistina li e deka treba da opcujam administrator za da mi go izbrishat profilot i ako ne e vistina sto trebada napravam za da mi go izbrisat. Sega gledam zosto kajgana forum bil najgolemiot trala mreza, userite ne se brishat[DOUBLEPOST=1484250760][/DOUBLEPOST]vistina li e deka treba da opcujam administrator za da mi go izbrisat profilot. I ako ne togas kako treba da napravam za da go izbrisat
 

nilla-vanilla

#kingliam
Член од
17 јуни 2010
Мислења
2.041
Поени од реакции
1.747
  • Ми се допаѓа
Reactions: X3m

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.719
Поени од реакции
1.475
vistina li e deka treba da opcujam administrator za da mi go izbrishat profilot i ako ne e vistina sto trebada napravam za da mi go izbrisat. Sega gledam zosto kajgana forum bil najgolemiot trala mreza, userite ne se brishat[DOUBLEPOST=1484250760][/DOUBLEPOST]vistina li e deka treba da opcujam administrator za da mi go izbrisat profilot. I ako ne togas kako treba da napravam za da go izbrisat
Не е вистина си имаш тема побарај да ти се избрише профилот и ќе те избришат без проблем.
 

M-1

Добро утро Махачкала!
Член од
6 септември 2010
Мислења
4.243
Поени од реакции
7.363
Каде во Скопје можам да најдам beard oil и по која цена
СВ се добри ако си на ограничен буџет. Ништо импресивно освен основен микс на ладно цедени масла.
Ако сакаш квалитет и проверено масло купи Гуд Олд Боjс или Соломонс Беард Кер. Специјализирана онлајн и проверена продавница ти е исто и Беард Шед. Вредит да се инвестират ако си расположен за поќе пари трошење, квалитетот е многу поголем и се пофини масла.
 
Член од
27 мај 2012
Мислења
4
Поени од реакции
4
Каде можат да се купат парчиња од дрво за моделирање од некое од следниве дрва: цреша, маслина, абонос, дрвенест врес?
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.932
Поени од реакции
35.292
Link za gledanje filmovi? Da mi preporacate nekoj pisete?
filmovizija.ws , сите се со превод. Само малце мака се мачи со рекламите кога кликаш , али тоа додека го пуштиш филмот после е супер.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom