Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
19 јули 2012
Мислења
103
Поени од реакции
67
Каде можам да најдам златен спреј во Скопјево и што пари е? :)
Графити Шоп Хром[DOUBLEPOST=1413985103][/DOUBLEPOST]
Ај ако може една услуга, во сити мол, на втори спрат, вчера бев имаше во ходникот (кај паневропа сони мислам) изложени топки за седење (или beanbag)

Прегледај го приврзокот 104687
Мислам дека немаат продавница таму туку беа само во ходникот изложени различни модели. Зедов флаер ама успат некаде го загинав. Продавачката ми кажа дека имаат бесплатна достава низ Македонија и од добар материјал беа изработени па ми паднаа во око. Не сум од скопје и не планирам да одам пак за брзо таму па ако поминува некој од таму ако може да земе едно флаерче и да сподели тука број за контакт или емаил би му бил благодарен.
Лотус Лоунџ
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Каде можам да најдам убави кошаркарски патики?
 

Ibrakadabra

Wimoweh, wimoweh...
Член од
17 јуни 2007
Мислења
1.648
Поени од реакции
690
Каде можам да најдам убав чај за по дома? На пример Портиоли (мислам така се викаше) или пак оној што го служат во The Brick кафичот на северна трибина, на стадион? :)

Каде по маркетиве може да се најде нешто такво?

Фала :)
 
Член од
21 октомври 2011
Мислења
1.726
Поени од реакции
2.541
VHS касети да ми снимат на CD?
Цена отприлика?
По фото студија, тие што останаа. Едно време беше 100 денари од час.
Каде можам да најдам убав чај за по дома? На пример Портиоли (мислам така се викаше) или пак оној што го служат во The Brick кафичот на северна трибина, на стадион? :)

Каде по маркетиве може да се најде нешто такво?

Фала :)
Види во Веро центар, помеѓу ескалаторите, на штандот од ла ча или нешто слично му беше името.
 

-Rubik-

>>{- _ -}<<
Член од
31 октомври 2009
Мислења
315
Поени од реакции
101
Слушалки за телефон, конкретно за xperia z1. Да не се од старите стандардни модели, туку со CTIA стандард, ко на ајфон.
 
Член од
11 април 2012
Мислења
4.281
Поени од реакции
4.689


Ваква куќарка или нешто слично?
готова ваква у продавница скоро и да нема низ државичкава наша, ама пожеш да си се договориш со некој столар да ти ја изработи дури и по димензии што ти ги сакаш.
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
2.522
дечки кај можам да најдам табуретки или фотељи полни со стиропор.... едно време ги имаше низ кафичиве а често пати ги имам гледано и во охрид по плажине...
 
S

Samurai_Sk

Гостин
дали знае некој каде можам да најдам вакви коцки за кола во Скопје, омилени ми се.
daki.jpg
 
Член од
16 септември 2014
Мислења
10
Поени од реакции
0
decki moze nekoj da mi dade predlog za rodenden kade da go slavam nekoja kafana kafic dobar za 25-30 deca i kolku bi kostalo negde do 9-10 iljadi
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.113
Поени од реакции
8.222
Кондензирано (евапорирано) млеко? Успеав само да најдам од оние малечките, за во кафе, а мене ми треба поголема количина (200-300мл).
 

Kajgana Shop

На врв Bottom