Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
1 јули 2008
Мислења
165
Поени од реакции
18
Здраво,
каде можам да најдам ефтина продавница за мечиња, и ефтина продавница за столни ламби, во скопје. Каде освен Џамбо и гари кинеските, има големи дуќанчиња за џиџи миџи?
 
R

Rockstar90

Гостин
Здраво,
каде можам да најдам ефтина продавница за мечиња, и ефтина продавница за столни ламби, во скопје. Каде освен Џамбо и гари кинеските, има големи дуќанчиња за џиџи миџи?
Базаро, има столни ламби, џиџи миџи, само за мечиња не сум сигурна. Иначе е доста ефтино.
 
Член од
27 декември 2008
Мислења
1.507
Поени од реакции
678
Украсна хартија онаква машнички што се праат за поклон за родендени ?
Имаш во секоја цвеќара само цената на метар им е превисока
Ако знаеш каде е Атлантик Комерц на Бит Пазар има 4-5 продавници во непосредна близина каде што се продаваат машни готови а имаш и ленти за машни и тоа голем избор некад 50 метри лента ти е од 70-100 денари
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
1.170
Поени од реакции
2.635
Имаш во секоја цвеќара само цената на метар им е превисока
Ако знаеш каде е Атлантик Комерц на Бит Пазар има 4-5 продавници во непосредна близина каде што се продаваат машни готови а имаш и ленти за машни и тоа голем избор некад 50 метри лента ти е од 70-100 денари
Благодарам на одговорот

:)
 
Член од
20 јули 2009
Мислења
865
Поени од реакции
600
Итно ми е,кај се наоѓа Unique во центар негде или околу градска ?? Каде поточно :))
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Работат ли менувачниците денес?
Во Рамстор работи.
--- надополнето: 28 октомври 2012 во 09:05 ---
Итно ми е,кај се наоѓа Unique во центар негде или околу градска ?? Каде поточно :))
Кај Триумфална капија застани и погледи накај улицата, ете ти ја.
 

DBack

gloveless
Член од
19 декември 2007
Мислења
5.372
Поени од реакции
2.556
Abe, baterija za DELL inspiron 1545 kaj da najdam? Pa ushte u nedela - chastam pivo odma!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom