Каде во Скопје има пластична хирургија?

Член од
24 февруари 2009
Мислења
1
Поени од реакции
0
Каде во Скопје/Македонија може да се најде вакви болници најверојатно приватни.

Значи буквално барам за операција за уши (исправање на уши) или за нос усни итн итн... за се што знаете пишете и цени како идат све.. за да не мисле некој дека би направил реклама за тоа нека ми пише ПП со информации за цена место и све по ред... Фала однапред :) Поздраф.

BUMP Пишете... :)
 

kod

Член од
2 април 2008
Мислења
1.113
Поени од реакции
86
Каде во Скопје/Македонија може да се најде вакви болници најверојатно приватни.

Значи буквално барам за операција за уши (исправање на уши) или за нос усни итн итн... за се што знаете пишете и цени како идат све.. за да не мисле некој дека би направил реклама за тоа нека ми пише ПП со информации за цена место и све по ред... Фала однапред :) Поздраф.

BUMP Пишете... :)
Таквите пластични операции(за уши) ги прават и во државната болница во Битола. Цените мислам беа 1500-2000ден.
Пред 2-3 години еден мој другар беше и ептен му ги средија ушињата :smir:
 
Член од
4 август 2008
Мислења
243
Поени од реакции
8
ujko mi pravi takvi...doktorot e majstor ORLog a i eftino ke te sredi....pisi na pvt.
 

devojka111

i'm real
Член од
28 декември 2008
Мислења
1.937
Поени од реакции
148
да мислам дека има во Скопје, само не ми текнува како се викаше. Гледај ја таа емисијата - Поинакви со Ребека што е на Сител, таму прават корекции и тоа многу успешни, само како што гледам по тоа како изгледаат ординациите и хирурзите мислам дека би било скапо, или пак можеш да се пријавиш во емисијата, така е беспари.
 

Акаша

Hydra
Член од
28 мај 2006
Мислења
1.684
Поени од реакции
128
Моментално ми паѓа на памет само ординацијата на Крсте Митановски која се наоѓа во населба Аеродром.
 
Член од
9 ноември 2007
Мислења
395
Поени од реакции
6
Vo negotino ima ne mi teknuva kako se vika, znam deka tipot e epten dobar i deka ima mnogu klienti pretezno nadvor od makedonija.

Ako sakas poveke informacii pisi ke se rasprasam.
 
Член од
22 февруари 2008
Мислења
8
Поени од реакции
2
Јас правев операција на уши пред 2 години во државна болница во Скопје-Клиника за уво,нос и грло ,тогаш беше 100 евра
 
Член од
2 август 2008
Мислења
743
Поени од реакции
460
Д-р Анчевски Ласер Лаб</span> М.Т.Гологанов 28, Скопје , (02)3216608 web: www.laserlab.com.mk email: ancevski@laserlab.com.mk


Колку чинат операциите за уши по приватниве од прилика? На пр кај Анчевски ?
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
10.785
Поени од реакции
3.522
На Клинички препорака во зградата на Хирургија приватниве не се сигурни...
 
Член од
15 февруари 2010
Мислења
3
Поени од реакции
0
dali moze na 17 godini da se pravi estetska hirurgija na nos i dali postoi opasnost od taa operacija?????
 
Член од
19 февруари 2010
Мислења
27
Поени од реакции
2
Мислам дека може и две години порано,но не е препорачливо.Оваа опрација на нос не е некој голем и сериозен зафат,т.е не е некоја голема интервенција.А за опасност никогаш не се знае,опрерација како операција секогаш има некој ризик.
 
Член од
6 јануари 2010
Мислења
1.120
Поени од реакции
104
Пред извесно време, завршив на клиниката за пластична хирургија при клинички центар, не за корекција, туку за операција на дланка. Искрено, би ви препорачала доколку имате финансиски средства да одите некаде по странство. Нашиве не се толку стручни. Многу е подобро кога некој кој знае да си ја врши работата ве оперира, сепак, живот е во прашање.
 
Член од
22 февруари 2010
Мислења
1
Поени од реакции
0
а дали некој слушнал за др. Огнен Даскалов?
дали он прави операции на уши?
и каде работи сега?
доста го фалат
 

Kajgana Shop

На врв Bottom