Ефтино сместување за краток престој во Скопје

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.268
И за клецкање и за други ствари, значи сериозно барам соба и ќе ве молам поштедете ме од зезање и пишување глупости
Tи праиш зезање, на газдата кој издава гарсоњера, стан не му е гајле дал ти ќе идиш таму 2 пати месецо по полсат или нема да излагваш од него, ќе седиш во станот 24 сати, то не му игра никаква улога тој издава стан. Имаш ефтини преноќевалишта, пример во феријално ти е 1200 денари со појадок, имаш ВЦ со туш со топла вода постојано, кревет, ТВ, шкаф, клима уред, парно, појадок ти е омлет или јајца на око или виршли одма блиску е до центар до автобуска - железничка...
За 4000 денари месечен закуп за живеалиште со пристојни услови и блиску до центар во Скопје - тешко
 
Член од
10 февруари 2010
Мислења
819
Поени од реакции
290
За 4000 денари месечен закуп за живеалиште со пристојни услови и блиску до центар во Скопје - тешко
невозможно.
дури и подрумите за живеење се над 100е.
 
Член од
5 септември 2012
Мислења
136
Поени од реакции
21
Токму и затоа сакам за тие пари да најдам соба, како еден вид попуст за тоа што нема нонстоп да бидам таму и да спијам, ваљда ме сфаќате сега...
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.268
Токму и затоа сакам за тие пари да најдам соба, како еден вид попуст за тоа што нема нонстоп да бидам таму и да спијам, ваљда ме сфаќате сега...
Исто ко да бараш сендвичо да ти го наплати упола цена оти само до пола си го изел а другото си го фрлил
 

Шота Буби

нотар
Член од
4 март 2009
Мислења
3.087
Поени од реакции
1.780
Токму и затоа сакам за тие пари да најдам соба, како еден вид попуст за тоа што нема нонстоп да бидам таму и да спијам, ваљда ме сфаќате сега...
Тешко некој да те сфати,затоа што си ептен ојден
 
Член од
10 декември 2010
Мислења
6.259
Поени од реакции
7.263
Предложете некој апартман/пансион за краток престој по можност по поприфатлива цена :)
 
Член од
12 март 2009
Мислења
19.809
Поени од реакции
15.732


па малку биле сексуални работнички во Скопје....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom