Економски факултет (reloaded)

Дискусија во форумот 'Образование' започната од The Mummy, 31 јануари 2011.

 1. mariska

  mariska

  Член од:
  28 јули 2015
  Мислења:
  31
  Допаѓања:
  1
  Дали некој ги имал за изборни организациско и корпоративно да сподели искуство?
 2. ;-)

  ;-)

  Член од:
  31 октомври 2011
  Мислења:
  48
  Допаѓања:
  8
  Искуство со монетарна економија и јавни финансии? :)
 3. mariska

  mariska

  Член од:
  28 јули 2015
  Мислења:
  31
  Допаѓања:
  1
  Дали може некој да ми каже дали е тежок 4ти семестар смет.и ревиз. дали да земам 1или 2 изборни предмти
 4. VeS

  VeS .

  Член од:
  16 мај 2008
  Мислења:
  4.675
  Допаѓања:
  2.257
  Ако ти е тежок 4ти семестар, шо ќе прајш со кфи и ревизиите кога ќе дојдат :D
  Земи си 2 изборни слободно. Тоа дали да запишиш 3 предмети ќе си видиш по 3та година кога ќе ја завршиш :)
 5. метин.

  метин.

  Член од:
  2 јули 2015
  Мислења:
  116
  Допаѓања:
  15
  Сакам да се запишам економски незнам кој смер ????????:eek::eek::eek::eek:
 6. H|dden

  H|dden

  Член од:
  1 јули 2006
  Мислења:
  781
  Допаѓања:
  66
  Дали некој знае колку е надоместот за задоцнето заверување/упишување?
 7. Mich0MKD

  Mich0MKD

  Член од:
  14 февруари 2013
  Мислења:
  917
  Допаѓања:
  692
  1000
 8. biGirl

  biGirl

  Член од:
  11 февруари 2015
  Мислења:
  21
  Допаѓања:
  2
  Decki ne bev denes na performansi moze nekoj da mi kaze sto materijal da kupam i dali stvarno proektot bil zadolzitelen deka veke nemalo vtor kolokvium? Ve molam za odgovor zosto slusam razlicni podatoci
  Blagodaram :)

Сподели преку: