Економски факултет (reloaded)

Член од
28 јули 2015
Мислења
49
Поени од реакции
8
Продавам применета математика за економисти збирка (оригинал 2015)
 
Член од
1 септември 2016
Мислења
3
Поени од реакции
0
kupuvam osnovi na smetkovodstvo posledno izdanie,matematika od 2015 i trgovsko pravo, koj ima neka me kontaktira.
 
Член од
23 август 2014
Мислења
37
Поени од реакции
4
Продавам:

1) Оригинал книга Методи на продажба. = 300
2) Аграрна политика книга = 100
3) Европски економски интеграции = сите потребни материјали за положување и висока оцена = 400

+ Гратис - Стратегиски менаџмент книга (копија) ако земете нешто од овие
 

StOrMK

Rain
Член од
24 јули 2015
Мислења
345
Поени од реакции
151
Мора ли математика и збирка оргинал и дали во книжарата ги има и која цена се?
 
Член од
28 јули 2015
Мислења
49
Поени од реакции
8
Мора ли математика и збирка оргинал и дали во книжарата ги има и која цена се?
Збирката ти треба на полагањето бидејќи има таблици и задачите од таму ги даваат а книгата не ти треба[DOUBLEPOST=1474497009][/DOUBLEPOST]
Мора ли математика и збирка оргинал и дали во книжарата ги има и која цена се?
Збирката ти треба на полагањето бидејќи има таблици и задачите од таму ги даваат а книгата не ти треба
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.445
Поени од реакции
68.658
Стручна литература никогаш не се продава, прво и основно правило ебаве студентите :icon_mrgr:
 
Член од
17 март 2014
Мислења
670
Поени од реакции
917
Аууу, толку ли се тешки? Мене ме плаши Деловно комуницирање јавното говорење. Испитот како е?
Захтевни си се сите. Поготово наука, си бара седнување и решавање и тоа асално. А и деловно би ти било пожелно со време да си го учиш, затоа што 100 отворени прашања кампањски да ги учиш не би ти препорачал..
 
Член од
11 февруари 2015
Мислења
25
Поени од реакции
2
дечки може некој да ми каже од каде треба да се учи општествено богатство и национални сметки , и дали нкој знае оваа година каков ке биде принципот на полагање колоквуми ,заокружување(повеќекратно или еден точен) отворено или и двете мешано?
Благодарам
 

;-)

Член од
31 октомври 2011
Мислења
48
Поени од реакции
8
Колеги кажете нешто за макроекономија за првиот колоквиум. На што да се обрне внимание, паѓа ли некое прашање од либро или од оние од часот што ги дава професорот? Некој совет? :confused::D Исто и за ФПИ ако може :)
 

StOrMK

Rain
Член од
24 јули 2015
Мислења
345
Поени од реакции
151
Има ли некој информација за распоредот од утре со вежби, јас и други колеги не можеме никако да го најдеме, го нема на веб страната. Или пак нормално ќе си одиме?
 

;-)

Член од
31 октомври 2011
Мислења
48
Поени од реакции
8
Колеги кажете нешто за макроекономија за првиот колоквиум. На што да се обрне внимание, паѓа ли некое прашање од либро или од оние од часот што ги дава професорот? Некој совет? :confused::D Исто и за ФПИ ако може :)
anybody :(?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom