Економски факултет (reloaded)

Член од
15 септември 2015
Мислења
11
Поени од реакции
0
Некој што предава математика часеви убаво,освен Баже?
Тони во дебар маало што дава часови. Јас кај него одев и сум презадоволна го положив на колоквиуми и не ми беше тешко зашто убаво објаснува што треба и е доста упатен што се паѓа на колоквиум или испит
 

;-)

Член од
31 октомври 2011
Мислења
48
Поени од реакции
8
Тони во дебар маало што дава часови. Јас кај него одев и сум презадоволна го положив на колоквиуми и не ми беше тешко зашто убаво објаснува што треба и е доста упатен што се паѓа на колоквиум или испит
Може број да ми дадиш?
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.410
Поени од реакции
42.663
Уште не ми се верува како си го начукав со Стратегиски изборен. :facepalm:
 
Член од
17 јануари 2012
Мислења
534
Поени од реакции
1.359
Кажете ми нешто за МИС, како се учи? Се паѓаат истите прашања позади секоја тема што се?
 
Член од
8 октомври 2015
Мислења
1
Поени од реакции
0
Тони во дебар маало што дава часови. Јас кај него одев и сум презадоволна го положив на колоквиуми и не ми беше тешко зашто убаво објаснува што треба и е доста упатен што се паѓа на колоквиум или испит
Moze broj od Toni?
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.651
Поени од реакции
9.229
Некој да даде мислење за предметот Банки и банкарски системи кај проф. Елена за втор циклус на студии?
 

;-)

Член од
31 октомври 2011
Мислења
48
Поени од реакции
8
Сакам да ве прашам за сметководство дали прашањата од либро се паѓаат само на испит или и на испит и на колоквиум (ми предава Љубиша Јаневски).Исто така и трговско право дали се паѓаат од либро скриптата и прашањата или презентациите од од зефир?(ми предава Дарко Спасевски)
 
Член од
28 јули 2015
Мислења
49
Поени од реакции
8
Тони во дебар маало што дава часови. Јас кај него одев и сум презадоволна го положив на колоквиуми и не ми беше тешко зашто убаво објаснува што треба и е доста упатен што се паѓа на колоквиум или испит
Ќе може бројот да ми го дадеш?
 

;-)

Член од
31 октомври 2011
Мислења
48
Поени од реакции
8
Дали некој знае до каде сме трговско право?
 
Член од
15 септември 2015
Мислења
11
Поени од реакции
0
Некој да не има некакво искуство со Организација на податоци во претпријатие порано се викал Основи на интернет архитектура кај Сашо да сподели инфо околу колоквиумот, вежбите ..?
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.410
Поени од реакции
42.663
Па шо, прелесен е.
Сум заборави да ти вратам. :D Не знам, не ми изгледа толку лесен искрено, иако повеќе се нервирам бидејќи бара присуства, проекти групни и индивидулни, активности, прави проблем за потпис, бла бла... Имаше некој пишано демек тие набројуванки што се над 6 не ги давал. Ако е така ваљда бар колоквиумите нема да се тешки. xD
 
Член од
17 март 2014
Мислења
670
Поени од реакции
917
Не бе какви присуства какви курови карики, ти треба проект само тоа се праи во група составена од 4ца и мислам дека беше за потпис, ама не сум сигурен. И точно е тоа дека не ги дава набројуванките што се над 6, што значи ти преостануваат најлесните работи. Имаш во фотокопирнициве скрипта од 40 страни, пречкртај све што е со над 6, учи ги другите, дефинициите читај ги само колку да ги разбереш и положен си со минимум 8ца.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom