Добивка

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Повеќе пати алудирав на темава, да се бришат тие кои ја имаат сокриено добивката, ама ете никој не реагира. Темава е добивка, а не „погодени утакмици“. Таквите ставајте си ги во некоја друга тема.
:toe:
 

Tomasino

За својот народ и за тебе, морав јас да робувам.
Член од
19 март 2009
Мислења
9.241
Поени од реакции
19.440

Лака лова бајо мој:cool:....
Конечно по 2 и кусур месеци да завршам еден викенд со плус(300 денари):pos:...ама кој ти ги дава....
Ко сум пичица и не уплатив вчера некоја банка плус,ама ако уплатев ќе ме заебеше некоја сигурно...:angel:
За ракометите бев преубеден дека сите ќе влезат без проблем(освен Киелце)ама немав други за да направам коеф па се испичкав...
Важно го скршив малерот...Бурнмаут,Спарта Прага,педери,посебно Бурнамут....:mad:Ќе бев салам ќар,вака се тешам...:X3:
Кој ми е крив шо не ја пишам Легија и ќе го промовирам Бурнмаут во премиерлига,така ми треба...:kuracc:
 
Член од
19 февруари 2013
Мислења
68
Поени од реакции
115

Лака лова бајо мој:cool:....
Конечно по 2 и кусур месеци да завршам еден викенд со плус(300 денари):pos:...ама кој ти ги дава....
Ко сум пичица и не уплатив вчера некоја банка плус,ама ако уплатев ќе ме заебеше некоја сигурно...:angel:
За ракометите бев преубеден дека сите ќе влезат без проблем(освен Киелце)ама немав други за да направам коеф па се испичкав...
Важно го скршив малерот...Бурнмаут,Спарта Прага,педери,посебно Бурнамут....:mad:Ќе бев салам ќар,вака се тешам...:X3:
Кој ми е крив шо не ја пишам Легија и ќе го промовирам Бурнмаут во премиерлига,така ми треба...:kuracc:
Drugar kakvi iskustva imas so ovaa kladilnica EVROTIP? Otvorile i niz sk pa gledam dosta siroka ponuda...
 

Tomasino

За својот народ и за тебе, морав јас да робувам.
Член од
19 март 2009
Мислења
9.241
Поени од реакции
19.440
Drugar kakvi iskustva imas so ovaa kladilnica EVROTIP? Otvorile i niz sk pa gledam dosta siroka ponuda...
Ovie se eks Evrogol,so razlika so najverojatno sega za razlika od porano imaat daleku pogolem kapital,eden kup kladilnici otvorija.
Dosta salam ponuda imaat,imaat pogolemi koeficienti za igrite na golovi,davaat dobri bonusi za narodni livcinja,gledam i NBA igraci ima da igras bez ogranicuvanje kako vo BetCity,davaat individualni totali(ovde zaebano e so non stop gi menuvaat granicite).
E sega gledam i ovie dosta pagaat koeficienti,posebno na najigranite utakmici,nesto slicno kako Kopacka.
No gore dolu se sosema solidna kladilnica.
 
Член од
19 февруари 2013
Мислења
68
Поени од реакции
115
(y) fala ti za info,mi fati oko posebno toj del "brzi pari" cela ponuda ja ima za tip do 15' i 30'
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.419
Поени од реакции
13.782


На другар сестра епа нејзина другарка игра за овие Канариа и таа и кажала дека денеска ќе им ја пуштат на Бурса, само јас сум вол и спијам до 2 саат и успеав некако кога се доближија домаќините да ја фатам на овој коефициент... Иначе 5 беше коефициентот пред почетокот.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom