Добивка

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.610


Od vikendov.. Lapaj si.. Puzder gi praam.
Zadnju 6 meseca pa da ne preteram dadeni preku 20 iljadi na sportska, dobieni nad 30.000.. Gruba presmetka. Dobar sum. Shteta gi poebuvam parite za kratko vreme, ama ne mi e krivo . Biiiyyyyaatych !
 
Последно уредено:
Член од
17 јуни 2012
Мислења
1.934
Поени од реакции
2.438
Тоа е тоа македонското во нас,нека пукнат другите битно јас да фатам.Кажувајте другпат дојави не бидете педерчиња.
 
Член од
9 април 2009
Мислења
3.183
Поени од реакции
3.830
Тоа е тоа македонското во нас,нека пукнат другите битно јас да фатам.Кажувајте другпат дојави не бидете педерчиња.
Македонското кај е да кога даваш типови кои ке излезат си ок, ама после си или мајмун, или ретардиран или незнајш да играш или си лечиш комплекси. За оваа раја нема ништо гратис...
Побитно им е да видат колку си стваил и фатил, него да ти речат браво, а поголемо задоволство им е да разберат дека си паднал, него тие да фатат. Е па со таков ум, нигде не одиме.
Јас сакам сите да фатиме, дури и почнав да пишувам се на темата за кладење, ама од некои тука членови на кои то им сметаше, повеќе нема да се случува истот.
Преку пп на некои искрени членови им ги праќам моите типови и тие можат да потврдат дека е така.

пс.Пред некои од вас да почните да фрлате по мене со дрва и камења, размислете малку, ако имате мозок за тоа-зошто некои екстра добри типувачи, повеќе не постираат на темата за кладење.

1.jpg 2.jpg
 
Последно уредено:

Tomasino

За својот народ и за тебе, морав јас да робувам.
Член од
19 март 2009
Мислења
9.241
Поени од реакции
19.440
А

Атомската мравка

Гостин
Хехе,браво за Данкерк,не знам дали ја гледаше утакмицата,ако не си ја гледал,само ќе ти речам дека ти беше најсреќниот комарџија вчера....(y)
Да ја гледав и неможев да поверувам што се случи на крајот, 20 секунди напад имаат Монпеље губат топка на 9 секунди. Шутирање од аут доле, времето истекува и седмерец добиваат :LOL: треба и среќата да те послужи некогаш..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom