Детски албум

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.601
Поени од реакции
27.109

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.537
Поени од реакции
14.670
еве слики од мене, шит квалитет пошо се набрзина правени со шит камера од шит телефон
елечево уште си го користам, со мене е растено :)

they are coming, the british are coming :pos:

babe, will just get in the car so we can talk a bit ?? (одсекогаш сум тешко фраериште залижано :D
 

Hiryu

H+
Член од
5 мај 2013
Мислења
674
Поени од реакции
848
Па добро бре луѓе овде мене не ми е јасно зошто ставате слики од бебиња со кучиња, зарем не е темата да се стави нешто налик ова
Ова
Jas :D so cucla u crnobela tehnika

А не Ова

Мислам што да ја разгледувам темата ако има повеќе миленици отколку деца, а тема не се миленици.
--- надополнето: 13 септември 2013 во 22:10 ---
еве слики од мене, шит квалитет пошо се набрзина правени со шит камера од шит телефон

елечево уште си го користам, со мене е растено :)
Леле со тие куршуми не:place:

Од баба ти е?
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.113
Поени од реакции
8.222
Па добро бре луѓе овде мене не ми е јасно зошто ставате слики од бебиња со кучиња, зарем не е темата да се стави нешто налик ова

Ставаат слики на кои има слатки деца.

Со миленици, играчки, баби, дедовци, браќа и сестри, на плажа, дома, со мајки и татковци, цвеќиња, езера и мориња...
Единствен услов е да има дете на сликата, и тоа по можност такво да ти иде да го гризнеш за обравче ;)
 

Hiryu

H+
Член од
5 мај 2013
Мислења
674
Поени од реакции
848
И не само тоа, ами и личиме многу(бајаги многу барем како деца), само што моето џемперче е друга боја, а имам и елечиња правени од баба ни која почина но за нова време се ЗАКОН, посебно кога ќе направам некоја комбинавија од Ачишта мпд 60-80 единствен проблем е што недостасува еден мал но важен детал, а тоа ме џебен часоник кој исто така го имав но претрпе сериозна и непоправливва штета а новибе незнам...го немаат Духот во себе.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom