Гол на колото

  • Креатор на темата Фил Ајви
  • Време на започнување
Ф

Фил Ајви

Гостин
Немам пронајдено ваква тема, ако има се знае што следува :)

Значи тука ги ставајте головите по завршеток на колото од сите елитни лиги кои мислите дека заслужуваат да се најдат тука.

Јас почнувам со прекрасниот гол на Ивица Олиќ од натпреварот Хамбург - Вердер кој заврши со победа на Хамбург благодарение на овој гол

 

ZIKS

Ај за убо да е.
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
39
Немам пронајдено ваква тема, ако има се знае што следува :)

Значи тука ги ставајте головите по завршеток на колото од сите елитни лиги кои мислите дека заслужуваат да се најдат тука.
Интересно, мислам дека имаше една тема слична не се сеќавам најдобро. Сепак, да учествувам и јас. Имам и една идеја, после секое коло 1 недела да избираме ГОЛ НА КОЛОТО, од 5 кандидирани. :)

Мојот гол на колото:
Наполи - Каљари 2-2 ( 2-1 Лавеци )
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.857
Поени од реакции
1.232
Дефинитивно се согласувам со sytler...Перфектен гол,поперфектен здравје...
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.560
Поени од реакции
6.673
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Интересно, мислам дека имаше една тема слична не се сеќавам најдобро. Сепак, да учествувам и јас. Имам и една идеја, после секое коло 1 недела да избираме ГОЛ НА КОЛОТО, од 5 кандидирани. :)
Има ваква тема, добро се сеќаваш. :)

Него, мојот гол е нешто невидено. Бар не во последниве неколку години, вакви голови сум гледал на пресеци од историските натпревари на јутјуб, но да го следиш натпреварот директно и да бидеш сведок на вакво нешто, ќе останеш со подзината уста. Верувај.:)
Капак на се, станува збор за жена. :)

 
Член од
23 октомври 2008
Мислења
262
Поени од реакции
3
Немам пронајдено ваква тема, ако има се знае што следува :)

Значи тука ги ставајте головите по завршеток на колото од сите елитни лиги кои мислите дека заслужуваат да се најдат тука.

Јас почнувам со прекрасниот гол на Ивица Олиќ од натпреварот Хамбург - Вердер кој заврши со победа на Хамбург благодарение на овој гол

Овај, бар за мене :helou:.
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
Робињо против Арсенал:vozbud::vozbud:
Мора да го постираш, да не се мачиме да го бараме :smir:

Него, мојот гол е нешто невидено. Бар не во последниве неколку години, вакви голови сум гледал на пресеци од историските натпревари на јутјуб, но да го следиш натпреварот директно и да бидеш сведок на вакво нешто, ќе останеш со подзината уста. Верувај.:)
Капак на се, станува збор за жена. :)
Јас го гледав натпреварот во живо на Еуроспорт, па голот и не е нешто ама асистенцијата :vozbud:
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
Ајде ставете го голот кој е најдобар според вас во Лигата на шампионите ова коло, а утре ке ставаме од купот на Уефа. Според мене

 

Kajgana Shop

На врв Bottom