Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека...

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од Crazy in Love, 28 мај 2009.

 1. Del Boy

  Del Boy

  Член од:
  28 септември 2012
  Мислења:
  4.220
  Допаѓања:
  8.075
  Обично тие шо не се причината за раскинот на врската можеби од почетокот повеќе патат , али кога ќе преболат готово е.
  Ние шо сме заебале работа и шо сме биле глупи ко кур во тој момент , ние ќе го јадеме до крајот.


  <3
  На victory11, DeviAngel, malinka86 и уште 3 други им се допаѓа ова.
 2. Беркут

  Беркут

  Член од:
  12 април 2010
  Мислења:
  9.591
  Допаѓања:
  14.027
  Сакам да те (п)освојам по втор пат.

  Sent from my SM-T530 using Tapatalk
  На malinka86 и Miss.Independent им се допаѓа ова.
 3. \m/arko

  \m/arko A place where the beer flows like wine...

  Член од:
  15 јануари 2008
  Мислења:
  6.348
  Допаѓања:
  781
  Не знам кај терам путка ли му мајчина. Ипак ми фалиш пак по малце.
  На DeviAngel му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Patience

  Patience

  Член од:
  10 мај 2010
  Мислења:
  458
  Допаѓања:
  1.729
  Да ме сакаш како Барак што ја сака Мишел. Само тоа...
  На victory11, Chanel и Tender Girl им се допаѓа ова.
 5. singsing

  singsing

  Член од:
  25 јули 2015
  Мислења:
  176
  Допаѓања:
  48
  На Patience му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: