Велес

Дискусија во форумот 'Градови и села' започната од kurle, 6 ноември 2005.

 1. Црноризец Храбар

  Црноризец Храбар

  Член од:
  24 мај 2014
  Мислења:
  2.420
  Допаѓања:
  2.331
  Ми рекоа и за во План Б дека ја има ама не за сигурно, воа за кај Боби во 15-ка сигурно ја има ?
 2. Liverpool_4ever

  Liverpool_4ever

  Член од:
  10 мај 2009
  Мислења:
  1.582
  Допаѓања:
  1.617
  Да,да.. имам видено дечки како ја играат.
  На Црноризец Храбар му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Црноризец Храбар

  Црноризец Храбар

  Член од:
  24 мај 2014
  Мислења:
  2.420
  Допаѓања:
  2.331
  Екипа дане знаете некој случајно Mens Health списание каде имаме во Велес ? :D
 4. ITK

  ITK

  Член од:
  10 октомври 2008
  Мислења:
  1.100
  Допаѓања:
  50
  Друштво дајте број од таксист шо вози велес-скопје и обратно
  Последно уредено: 13 јануари 2017 во 17:00

Сподели преку: