Вашиот најомразен клуб

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.076
Поени од реакции
16.248
Очекувам да има : ' Јувентус' сега од неколку Романисти, Миланези, Интераши. А истите од утре ќе велат за идниот шампион :D
 
Член од
12 октомври 2014
Мислења
16
Поени од реакции
28
Барселона мислам знае се :P али овие Атлетико Мадрид :eek: не можам да ги сварам.Играат многу груб фудбал и секогаш играат бункер па и тренерот нивни Чоло Симеоне,секоја чест да го врати клубот али не ми се ареса играта ама ич многу сецкат игра дефинитивно најомразени од Примера.Друго овие Манчестер и Сити и Јунајтед Сити пошто е вештачки клуб ма кој Сити со пари мислат дека можат се.Па и Агуеро антипатичниот игра за нив го мразам повеќе овој и од Меси,уште и Јаја Туре изјавил дека сакаат да освојат ЛШ и дека тоа им било целта.Мислам малку да не бразаат прво Реал,Барса,Челзи и Јуве нека ги победат па нека се тркаат за лига на шампиони титула.Друго Јунајтед ми ги кине живците ама секогаш кога ќе победат мислат одма ПЛ освојуват.Баерн го мразев па и Алонсо кога ујде згнаси ми се тај клуб.И од Италија ја за чудо немам омразен клуб можеби пошто немам можности Серија А да следам па затоа и незнам зошто Милан го мразите и велите дека не е добар клубот мислам 7 титули доволно е нема веќе зборови.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.068
Поени од реакции
78.274
Реал, Јувентус и Црвена Звезда.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom