Вашиот најомразен клуб

Lu5

Som la gent Blaugrana!
Член од
30 ноември 2011
Мислења
4.212
Поени од реакции
7.269
h3h3, а јас кога пишав „Мурињо“ во темата најомразен играч ме избришавте. :place:
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.146
Друже , кое среќлиство кои бакрачи , 80% од симпатиите кои ги има МЈ се после авионската несреќа во која им загинаа мислам 8 играчи а многумина се здобија со тешки повреди . Не дека ти замерувам ама некако не на место ти е коментарот !
Каква врска има тоа зашто некој го мрзи тој гнасен клуб со тоа зашто некој навива за него? Човекот не ги сака пошто се говна кои стално се вадеА на педерски начин, те со судии, непостоечки пенал, офсајд, и ќе излезе Ферги на прес ќе пушта муабети како тоа е победнички менталитет, па и некој нивни фан истото ќе ти го труби тука. Зашто некој ги поддржува не е темата на дискусија.
 
Член од
17 јули 2008
Мислења
1.560
Поени од реакции
1.019
Каква врска има тоа зашто некој го мрзи тој гнасен клуб со тоа зашто некој навива за него? Човекот не ги сака пошто се говна кои стално се вадеА на педерски начин, те со судии, непостоечки пенал, офсајд, и ќе излезе Ферги на прес ќе пушта муабети како тоа е победнички менталитет, па и некој нивни фан истото ќе ти го труби тука. Зашто некој ги поддржува не е темата на дискусија.
Јас не му замерувам на него што го мрзи или не го мрзи , коментирав за среќлиството што напиша . Ако е среќа да ти загине скоро цел тим тогаш нека биде така , за тоа немам коментар !
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.146
Јас не му замерувам на него што го мрзи или не го мрзи , коментирав за среќлиството што напиша . Ако е среќа да ти загине скоро цел тим тогаш нека биде така , за тоа немам коментар !
Па под среќлиство мисли на тоа како се вадат у утакмици, на среќа и наклонетост. Ова е скроз трето.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.411
Поени од реакции
62.010
Каква врска има тоа зашто некој го мрзи тој гнасен клуб со тоа зашто некој навива за него? Човекот не ги сака пошто се говна кои стално се вадеА на педерски начин, те со судии, непостоечки пенал, офсајд, и ќе излезе Ферги на прес ќе пушта муабети како тоа е победнички менталитет, па и некој нивни фан истото ќе ти го труби тука. Зашто некој ги поддржува не е темата на дискусија.
Тоа ти викаш така, останатиот фудбалски свет, оние што разбираат малце фудбал, го потврдуваат победничкиот менталитет.
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.146
Тоа ти викаш така, останатиот фудбалски свет, оние што разбираат малце фудбал, го потврдуваат победничкиот менталитет.
Како што Ливерпул немаше победнички менталитет на последнава утакмица у ЛШ? Експерти, обединете се!
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.411
Поени од реакции
62.010
Како што Ливерпул немаше победнички менталитет на последнава утакмица у ЛШ? Експерти, обединете се!
ливерпул немаше игра таа утакмица, ова по трет пат ти објаснувам. За истите такви утакмици на Манчестер тресете глупости дека биле добиени сосудиска помош, среќа, не знам што.

и 26 години така.
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.146
ливерпул немаше игра таа утакмица, ова по трет пат ти објаснувам. За истите такви утакмици на Манчестер тресете глупости дека биле добиени сосудиска помош, среќа, не знам што.

и 26 години така.
Ја тука гледам само двоен аршин, иста ситуација, ист исход, различни размислувања од исти луѓе, базирани само и само на разликата помеѓу клубовите кои ги сакаат/мразат.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.411
Поени од реакции
62.010
Ја тука гледам само двоен аршин, иста ситуација, ист исход, различни размислувања од исти луѓе, базирани само и само на разликата помеѓу клубовите кои ги сакаат/мразат.
Само фактот што едните истото го правеле 26 години, а другите го направиле тоа на еден меч.
САМО.
 
Член од
2 јуни 2007
Мислења
5.704
Поени од реакции
3.266
Друже , кое среќлиство кои бакрачи , 80% од симпатиите кои ги има МЈ се после авионската несреќа во која им загинаа мислам 8 играчи а многумина се здобија со тешки повреди . Не дека ти замерувам ама некако не на место ти е коментарот !
Рики ти кажал, тоа било трагедија, без збор за тоа, со авионската несреќа, муабетот ми е за среќните победи (99та финалето со Баерн, повеќето дуели со Челзи...), за головите од офсајд, за непостоечките пенали итн. Не дека и други екипи не добивале ваква помош, но Јунајтед, поготово во последните години на Ферги и те како беа помагани.
Поздрав.
 
Член од
17 јули 2008
Мислења
1.560
Поени од реакции
1.019
Единствен клуб што не можам да го сварам е Лацио ! А онака средно антипатични :D ми се Звезда , ПСЖ , Јувентус и Баерн .
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.811
Поени од реакции
83.991
h3h3, а јас кога пишав „Мурињо“ во темата најомразен играч ме избришавте. :place:
Мурињо и мене ми е најомразен играч, само титули освојува а цело време на клупа седи. Нешто како Реина у шпанска репрезентација.
Па и тоа "менаџер" што го викаат е само друго име за неспособни играчи како Мурињо да се тешат.
Исто од другите играчи ја ги хејтам и Реднап,Алегри и Венгер. Да земат тим да направат овие 4ца и од младинците на Бамбер ќе изгубат од што не знаат да играат.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom