Вашиот најомразен клуб

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.374
Поени од реакции
42.567
хаха, нема везе тоа погрешно и јас се изразив, не дека ги мразам, ама без везе кога ги гледам во калчо со кого и да играат сакам да изгубат, а искрено без некоја посебна причина.
Ваљда од истата причина поради која јас секогаш сум против Бразил на СП. Или против Лејкерс во НБА. :D
 

4NHK0

Јас сум ти батка у суштина многу флексибилен шизик
Член од
9 април 2014
Мислења
1.153
Поени од реакции
846
Вардар неготински.
 
Член од
5 април 2011
Мислења
1.915
Поени од реакции
924
Вештачки тимови како Сити,Челзи,Псж,Монако,па и Реал би го сместил овде,јесда се богаташи од памтивек али ме иритира што го почнаа уништувањето на фудбалот со давање ненормални суми за секој играч што се истакнал таа година...Интер ги замразив ради фарсополи,Баерн ми идат на живци едино ради што ги купуваат најјаките играчи на своите ривали,многу педерски клуб.
какви вештачки тимови бе другарче? па овие што ги наброја вкупно скоро милион години постојат :tapp:

е не бе нема да даваат пари за јаки играчи. јас да имам пари ќе јадам бурек и јогурт, а нема да јадам морски плодови (y)
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
какви вештачки тимови бе другарче? па овие што ги наброја вкупно скоро милион години постојат :tapp:

е не бе нема да даваат пари за јаки играчи. јас да имам пари ќе јадам бурек и јогурт, а нема да јадам морски плодови (y)
:)

Чисто информативно ПСЖ е формиран 1970та година односно пред само 44 години, 4 години е постар од Занети и Гигс кои до вчера играа фудбал и 10 години постар од најголемата му ѕвезда Златан `Носоња` Ибрахимовиќ кој изјави дека од мал навија за ПСЖ.
 

pacienat

Лабав надуен
Член од
7 септември 2010
Мислења
524
Поени од реакции
718
Вардар и Јувентус :гомце: , за вториве се кладам ако се направи тема `АнтиЈуве` дека ќе биди во топ10 посетени теми на форумов. :)
 

spaso

Discover the ultimate in relaxed romance with the
Член од
5 септември 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
779
City , PSG , site timovi vo koi Mourinho e trener .
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.914
какви вештачки тимови бе другарче? па овие што ги наброја вкупно скоро милион години постојат :tapp:

е не бе нема да даваат пари за јаки играчи. јас да имам пари ќе јадам бурек и јогурт, а нема да јадам морски плодови (y)
iako morskite plodovi se kade kade poskapi, za mene sekogas BUREK >>>>>>>>>(do beskonecnost) morski plodovi ... (ednas sum jadel i nikad vise, mirisaat na tinja )
 
Член од
5 април 2011
Мислења
1.915
Поени од реакции
924
iako morskite plodovi se kade kade poskapi, za mene sekogas BUREK >>>>>>>>>(do beskonecnost) morski plodovi ... (ednas sum jadel i nikad vise, mirisaat na tinja )
па тоа е кога од овоштие знаеш само за две топки боровница :X3:


:)

Чисто информативно ПСЖ е формиран 1970та година односно пред само 44 години, 4 години е постар од Занети и Гигс кои до вчера играа фудбал и 10 години постар од најголемата му ѕвезда Златан `Носоња` Ибрахимовиќ кој изјави дека од мал навија за ПСЖ.
ова го знаев али ти победи како и да е :icon_mrgr:
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.289
Поени од реакции
15.490
Синоним за омразен тим е Јувентус, не мора да се оди многу во детали и раскажување, само неколку постови погоре јувенташ кажува дека го мрази Интер заради тоа што неговиот тим е фатен во местење натпревари... То је то
 
Член од
1 февруари 2012
Мислења
3.674
Поени од реакции
4.205
Синоним за омразен тим е Јувентус, не мора да се оди многу во детали и раскажување, само неколку постови погоре јувенташ кажува дека го мрази Интер заради тоа што неговиот тим е фатен во местење натпревари... То је то
Никој не е цвеќе за мирисање во Италија.
И кога се седнувало на маса да се местат утакмици, Интер, Милан и остали се согласиле да местат во нивна полза во највеќе случаеви бидејки Ањели биле најмоќни е друг муабет.
 
Член од
2 јуни 2007
Мислења
5.704
Поени од реакции
3.266
Не мразам клубови или репрезентации. Меѓутоа има екипи за кои секогаш навивам против (не ги колнам ако победат), иако се зависи до ситуација:

Манчестер Јунајтед (предимно ради нивната претходна историја со среќлијство)
Арсенал (плачковци се во последно време)
Тотенхем (само заради нивниот медиокритет, екипа шо се вика, се за малку)
КПР (1. Бартон, 2. често му кинат бодови на Челзи)
Барселона (ради тика-таката на Гвардиола, претходно ми бе ОК)
Реал Мадрид (политиката на клубот е релативно не фер, барем историски погледнато)
Севиља (неколку пати ме имаат рокано на спортска, така да...:)
Лацио (фашизам)
Наполи (Камора)
Баерн (ова едино откако е Гвардиола, претходно дури и ми беа симпатични)
Партизан
Црвена Ѕвезда (и двете ради нивните фанови во МК)
Фенербахче
Галатасарај (турци бе, не ги можам нашите тн. „пријатели“ со сечени главчиња)
Хајдук
Динамо Загреб (ради пропалиците хулигани)
Вардар (вмровска екипа, служи да го замајува народот)

Од репрезентациите:

Србија (стално се навива за браќата де, неосновано според мене, другите балкански браќа се обесправени)
Русија (слично како и горните)
Афрички репрезентации (тоа племињата таму, сите се со понизок степен на цивилизација, коњи)
секогаш сум против домаќинот на некое натпреварување, па кој сака нека е.

Има уште, ама ај доста е.
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.864
Поени од реакции
34.908
Цела италијанска лига.

Додуша не ја ни сметам за лига , повеќе како главен приход на пари за мафијата на Сицилија.
 
Член од
17 јули 2008
Мислења
1.560
Поени од реакции
1.019
Не мразам клубови или репрезентации. Меѓутоа има екипи за кои секогаш навивам против (не ги колнам ако победат), иако се зависи до ситуација:

Манчестер Јунајтед (предимно ради нивната претходна историја со среќлијство)



Има уште, ама ај доста е.
Друже , кое среќлиство кои бакрачи , 80% од симпатиите кои ги има МЈ се после авионската несреќа во која им загинаа мислам 8 играчи а многумина се здобија со тешки повреди . Не дека ти замерувам ама некако не на место ти е коментарот !
 

Kajgana Shop

На врв Bottom