Вашето љубовно резиме оваа година

pain_killer

Invictus
Член од
27 јули 2007
Мислења
4.536
Поени од реакции
2.222
Она је била она је остала! Цела година ми пројде со иста личност на 16 ноември славевме 2 години, и така и ќе ми заврши годината:)
 

Стефус-Рефус

Jesus Loves Macedonia
Член од
30 август 2009
Мислења
3.452
Поени од реакции
1.209
6-7 години од врска
Јан-Феб -у осонова сексулана апатија поради смрт на блиска личност
Мар-Апр -опоравување
Мај-Јун -врќање у акција на домашен и гостински терен
Јул-Авг -Летна секс сесија плус и швалерка ми отече
Сеп-Окт- Швалерка у аут нема време иако беше фина и мала, одржавам на домашен терен
Нов-Дек -Дугачок службен пут користав еднаш професионална услуга, пуно поштовање си ја знаат работата дамите.
 
Член од
6 април 2009
Мислења
6.146
Поени од реакции
2.985
Економска криза. :tv:

До кај јуни - јули беше добро, после тоа огромна криза :)
 
A

Antigona

Гостин
Како ја поминавте оваа година на љубовен план?

Суша скоро година дена. Од Март месец неам легнато никој.
Со прилепчанецот се слушаме , замина он да работи во Лондон, јас во Берлин , па некако други планови и проритети паднаа во прв ред.

Искрено и неам желба за секс. Сигурно пред месец / два си ме читал во една од темите што се расправав со еден од форумџииве кој сакаше да ме легне , па ме изнавреѓа само што го одбив.

Тоа е , немам чувства кон никој, ептен сум ладна , незаинтересирана за врска и само работа и заработување пари ми е во глава -- задоволство ми е кога на крајот на месецот ќе стигне платата па се радувам самата на себе за заработеното :)
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.641
Поени од реакции
13.091
Тема за резиме од 2009та година...

Суша скоро година дена. Од Март месец неам легнато никој.
Со прилепчанецот се слушаме , замина он да работи во Лондон, јас во Берлин , па некако други планови и проритети паднаа во прв ред.

Искрено и неам желба за секс. Сигурно пред месец / два си ме читал во една од темите што се расправав со еден од форумџииве кој сакаше да ме легне , па ме изнавреѓа само што го одбив.

Тоа е , немам чувства кон никој, ептен сум ладна , незаинтересирана за врска и само работа и заработување пари ми е во глава -- задоволство ми е кога на крајот на месецот ќе стигне платата па се радувам самата на себе за заработеното :)
doc emmet.jpg
 
A

Antigona

Гостин
Тема за резиме од 2009та година...


Прегледај го приврзокот 160305

А за секоја година посебно ли отварате една иста тема ?

Не гледам ништо лошо што сум искоментирала во темава или ајде ќе се правиме паметни со ставање слики офф топик ? До кога ќе се понашаме како деца со сликичките ?

Биди ми поздравен и баш ме интересира за тебе конкретно дали си ебел нешто во 2016 или и ти како мене лечеше фрустрации на Кајгана ?

Значи чекам одговор од тебе како мало резиме на сексуално поле за 2016 . (сепак сме во соодветен подфорум љубов и секс )
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.641
Поени од реакции
13.091
А за секоја година посебно ли отварате една иста тема ?

Не гледам ништо лошо што сум искоментирала во темава или ајде ќе се правиме паметни со ставање слики офф топик ? До кога ќе се понашаме како деца со сликичките ?

Биди ми поздравен и баш ме интересира за тебе конкретно дали си ебел нешто во 2016 или и ти како мене лечеше фрустрации на Кајгана ?

Значи чекам одговор од тебе како мало резиме на сексуално поле за 2016 . (сепак сме во соодветен подфорум љубов и секс )
До толку ли те повреди моето цитирање? :(
Јас па сакав малку да раширам позитивна енергија како на времето што беше. :D
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.608
Поени од реакции
34.831
Суша скоро година дена. Од Март месец неам легнато никој.
Со прилепчанецот се слушаме , замина он да работи во Лондон, јас во Берлин , па некако други планови и проритети паднаа во прв ред.

Искрено и неам желба за секс. Сигурно пред месец / два си ме читал во една од темите што се расправав со еден од форумџииве кој сакаше да ме легне , па ме изнавреѓа само што го одбив.

Тоа е , немам чувства кон никој, ептен сум ладна , незаинтересирана за врска и само работа и заработување пари ми е во глава -- задоволство ми е кога на крајот на месецот ќе стигне платата па се радувам самата на себе за заработеното :)
Блазе тој што ќе те земе вака имотна, ќе те скапи блаословување и фалење наоколу, домаќинка :toe:
 
Член од
23 август 2013
Мислења
296
Поени од реакции
640
Почеток како секоја друга, втората половина - како никоја друга.
Најмногу доживеав кадешто најмалку очекував.
 
A

Antigona

Гостин
До толку ли те повреди моето цитирање? :(
Јас па сакав малку да раширам позитивна енергија како на времето што беше. :D
:oftopik:


Јас да ти коментирав под твој пост со слика , одма ќе бев опоменета за офф топик или ќе имав забрана за коментирање на темава.

Тебе бидејќи ти е дозволено се, слободно можеш да прикачиш ама баш се и пак ќе ти прогледаат кроз прсти.

Ништо , заеби, премногу е напнато на форумов , ај ќе спиеме.

п.с. Не ми замерувај што нервозно реагирам , не си ти крив али пожелно ќе беше да ми одговориш на она што те прашав.
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Labavo ovaa godina kako prethodnite 5.. sve e isto, dogodina so sigurbost ke smenam nesto...
 

Toma

Корона стронг
Член од
22 април 2014
Мислења
4.064
Поени од реакции
3.211
Суша скоро година дена. Од Март месец неам легнато никој.
Со прилепчанецот се слушаме , замина он да работи во Лондон, јас во Берлин , па некако други планови и проритети паднаа во прв ред.

Искрено и неам желба за секс. Сигурно пред месец / два си ме читал во една од темите што се расправав со еден од форумџииве кој сакаше да ме легне , па ме изнавреѓа само што го одбив.

Тоа е , немам чувства кон никој, ептен сум ладна , незаинтересирана за врска и само работа и заработување пари ми е во глава -- задоволство ми е кога на крајот на месецот ќе стигне платата па се радувам самата на себе за заработеното :)
Дај најди ми работа во Германија со македонски пасош, па јас бесплатно ќе те загреам:icon_mrgr:
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.322
Поени од реакции
7.781
За малку лезбејка ќе ебав, не знаев дека е лезбејка пријателите ми кажаа.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom