Барања за видео од натпревари!

Член од
26 септември 2007
Мислења
1.971
Поени од реакции
1.864
Aј кога ке можеш прати ми ги и од двата тима,баш ме заинтересира вториот на Металург зборат од волеј од 15-16 метри 8цата (Марко Костенцовски мислам) го постигнал па сакам да го видам.Фала :)
http://ejashiko.com/izle/shkendija-kampion-i-sezonit-20102011/shkendija-metalurg-full-highlights-28052011.html
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.289
Поени од реакции
15.490
Ај некој ако може нека ми даде повеќе линкови за следење натпревар преку Нет...

Поточно, сакам да ја гледам Италија - Колумбија (младите)
 
Член од
11 декември 2010
Мислења
51
Поени од реакции
7
Може ли да најдам некако DVD од цели натпревари???
 

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.206
Поени од реакции
6.562
Ај нека пише некој дали може Хајдук-Барса да се гледа негде
 

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.124
Поени од реакции
18.110
Oд голов некое видео?


Тасевски ефектно погоди во 23-та секунда за Левски!
Екипа Интернационалци
19.11.2011 17:37


Македонскиот интернационалец Дарко Тасевски го постигна најбрзиот гол во својата кариера, но и во конкуренција на било кој наш фудбалер на интернационалната сцена, откако денеска погоди во 23-та секунда за Левски на натпреварот од бугарското првенство против Видима.

Левски на крајот триумфираше со 2-1, а Тасевски постигна гол „уште од соблекувалната“. Само што почна натпреварот Христо Јовов продре по десната страна, нафрли пред шеснаесетникот на гостите каде Дарко на мајсторски начин ефектно со волеј удар донесе водство за „сините“.

Нашиот фудбалер, кој поради спорот со новиот селектор Џон Тошак е надвор од репрезентативните редови, на најдобар можен начин со овој гол го одбележа и 100-от свој натпревар за Левски во бугарското првенство.
Откако гостите израмнија во 20. минута, потоа Левски до победата стигна во 51. минута со погодокот на Арс. Дарко Тасевски одигра 85 минути на натпреварот.
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676

Oд голов некое видео?

Тасевски ефектно погоди во 23-та секунда за Левски!
19.11.2011 17:37

Македонскиот интернационалец Дарко Тасевски го постигна најбрзиот гол во својата кариера, но и во конкуренција на било кој наш фудбалер на интернационалната сцена, откако денеска погоди во 23-та секунда за Левски на натпреварот од бугарското првенство против Видима.

Левски на крајот триумфираше со 2-1, а Тасевски постигна гол „уште од соблекувалната“. Само што почна натпреварот Христо Јовов продре по десната страна, нафрли пред шеснаесетникот на гостите каде Дарко на мајсторски начин ефектно со волеј удар донесе водство за „сините“.

Нашиот фудбалер, кој поради спорот со новиот селектор Џон Тошак е надвор од репрезентативните редови, на најдобар можен начин со овој гол го одбележа и 100-от свој натпревар за Левски во бугарското првенство.
Откако гостите израмнија во 20. минута, потоа Левски до победата стигна во 51. минута со погодокот на Арс. Дарко Тасевски одигра 85 минути на натпреварот.
http://football.sportal.bg/video.php?video=40698
 
Член од
25 септември 2009
Мислења
793
Поени од реакции
368
Oд голов некое видео?

Тасевски ефектно погоди во 23-та секунда за Левски!
19.11.2011 17:37


Македонскиот интернационалец Дарко Тасевски го постигна најбрзиот гол во својата кариера, но и во конкуренција на било кој наш фудбалер на интернационалната сцена, откако денеска погоди во 23-та секунда за Левски на натпреварот од бугарското првенство против Видима.
Левски на крајот триумфираше со 2-1, а Тасевски постигна гол „уште од соблекувалната“. Само што почна натпреварот Христо Јовов продре по десната страна, нафрли пред шеснаесетникот на гостите каде Дарко на мајсторски начин ефектно со волеј удар донесе водство за „сините“.
Нашиот фудбалер, кој поради спорот со новиот селектор Џон Тошак е надвор од репрезентативните редови, на најдобар можен начин со овој гол го одбележа и 100-от свој натпревар за Левски во бугарското првенство.
Откако гостите израмнија во 20. минута, потоа Левски до победата стигна во 51. минута со погодокот на Арс. Дарко Тасевски одигра 85 минути на натпреварот.


http://www.youtube.com/watch?v=CeZHR2ccqLA
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
26.499
Поени од реакции
80.582
Еј луѓе, ај малце помош, ќе може да ми кажете на кои канали ќе се дава дуелот Фенер - Галата... Итно ми требаат, побрзо
 
Член од
24 август 2008
Мислења
238
Поени од реакции
133
Fluminense - Horizonte
Бразилски куп
Неможам да најдам стрим последна ја чекам на тикет, ако може некој да најде барем коментирање на шансите со текст ке биде добро
 

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.496
Поени од реакции
2.619

Kajgana Shop

На врв Bottom