Алма-М, ваши искуства?

Член од
4 февруари 2013
Мислења
4
Поени од реакции
0
Zdravo, dali ima nekoj da spodeli iskustva za ovaa firma kako e rabotata tamu, plata, uslovi za mercendajzeri. o_O
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
Zdravo, dali ima nekoj da spodeli iskustva za ovaa firma kako e rabotata tamu, plata, uslovi za mercendajzeri. o_O
ја имам искуство дека за регистрирање и отварање една тема , за која не треба да ја отвориш можеш да добиеш бан од форумот поздрав , иначе плата е 19.000 ајде да не ти биде за џабе еднодневниот престој на кајгана
 
Член од
4 февруари 2013
Мислења
4
Поени од реакции
0
Појма немав дека не треба вакви теми да се отвараат...видов дека има слични со прашања за други фирми...
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.171
Поени од реакции
34.298
ја имам искуство дека за регистрирање и отварање една тема , за која не треба да ја отвориш можеш да добиеш бан од форумот поздрав , иначе плата е 19.000 ајде да не ти биде за џабе еднодневниот престој на кајгана
Што збориш бе, каков бан?
Појма немав дека не треба вакви теми да се отвараат...видов дека има слични со прашања за други фирми...
Не се секирај, во ред е темата. Slash- е нешто во бунило :)
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
Што збориш бе, каков бан?

Не се секирај, во ред е темата. Slash- е нешто во бунило :)
хахах дискутиравме пред некое време дека е многу безвезе за секоја фирма и секој што ке начека оглас отвара нова тема , какви се условите какви се платите ... треба да се отвори една тема за генерална дискусија ке биде подобро
 
Член од
4 февруари 2013
Мислења
4
Поени од реакции
0
Какво добредојде ми даде :rolleyes: епа да отворам ја една тема генерална .... ај нареден пат
 

iksimkd

ШшшШшшШ...
Член од
31 јули 2007
Мислења
5.000
Поени од реакции
2.183
Какво добредојде ми даде :rolleyes: епа да отворам ја една тема генерална .... ај нареден пат
Има луѓе што лечат комплекси на форумот и сакаат да се покажам како демек којзнае кои се. Штом Acid ти кажа дека е во ред темата терај понатаму.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.223
Поени од реакции
78.804
Zdravo, dali ima nekoj da spodeli iskustva za ovaa firma kako e rabotata tamu, plata, uslovi za mercendajzeri. o_O
Пошто е албанска фирма, ти веројатно ќе имаш поголема плата таму од каурите и веројатно полесно ќе те примат. Пробај (y), би требало да имаш голема плата, пошто држат монопол на мастики, очигледно.

Каурите треба да знаат дека побрзо ќе умрат од куршумот кој сами си го купуваат, давајќи пари на албански фирми, одколку што ќе ги убие аспартамот, кој го има во производите Орбит.
 
Член од
17 април 2012
Мислења
2.335
Поени од реакции
2.095
ја имам искуство дека за регистрирање и отварање една тема , за која не треба да ја отвориш можеш да добиеш бан од форумот поздрав , иначе плата е 19.000 ајде да не ти биде за џабе еднодневниот престој на кајгана
А со што работи оваа фирма и кој производи ги држи?
 

acetetovo

Македонец!
Член од
1 мај 2007
Мислења
4.002
Поени од реакции
2.375
Не ми се верува фирмава да е шпонска, колку што знам за Тетово бараа лице што владее албански покрај македонскиот!
 
Член од
10 април 2010
Мислења
385
Поени од реакции
121
Пошто е албанска фирма, ти веројатно ќе имаш поголема плата таму од каурите и веројатно полесно ќе те примат. Пробај (y), би требало да имаш голема плата, пошто држат монопол на мастики, очигледно.

Каурите треба да знаат дека побрзо ќе умрат од куршумот кој сами си го купуваат, давајќи пари на албански фирми, одколку што ќе ги убие аспартамот, кој го има во производите Орбит.
Џвакај бе Airways.
Што мора да џвакаш орбит?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom