Активност

Тек на активност на сите регистирани членови на Кајгана форум.

 1. На Goodfella му/ѝ се допаѓа мислењето на ob1 во темата Film Club 2016 (Les diaboliques: 15.01 - 29.01).

  Малце каснам, али како викаат better late than never. Life is Beautiful е одличен филм, со повеќето од членовите се сложувам тука. Филм...

  bp7.gif 17 јануари 2017 во 13:53
 2. Beric Dondarrion одговори на темата Sex vo trojka.

  Од Ново Лисиче до крај - до Кочо Рацин, или се симна порано?

  17 јануари 2017 во 13:50
 3. На vlatkobond му/ѝ се допаѓа мислењето на blanco во темата Група Б (Шпа, Сло, МКД, Анг, Тун, Исл).

  Тоа ти е кога не го зедоа Раде Стојановиќ, нека губат ко Грчка сега.

  17 јануари 2017 во 13:48
 4. Chazzspaz одговори на темата Australian Open 2017.

  [media]

  17 јануари 2017 во 13:47
 5. На Џек Нолан му/ѝ се допаѓа мислењето на Liverpool_4ever во темата Група Б (Шпа, Сло, МКД, Анг, Тун, Исл).

  Кај нас и коа иаме голман треба да стои empty goal

  17 јануари 2017 во 13:47
 6. На Aleksandar91 му/ѝ се допаѓа мислењето на Boom Shaka Lakka во темата Serie A 2016/2017.

  Јас пак кога и да ја видам 'Б' буквата ме потсеќа на Јувентус :icon_lol:

  17 јануари 2017 во 13:47
 7. Beric Dondarrion одговори на темата Секс школо.

  [IMG]

  17 јануари 2017 во 13:46
 8. На Gari68 му/ѝ се допаѓа мислењето на -D3n1s- во темата Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...).

  Eto druže stari obrisan svaki post u kojem sam bilo koga spomenuo. :) Možemo sad da prekinemo sa ovim "primitivnim". Zamolit cu sve da vise...

  17 јануари 2017 во 13:46
 9. Ireal одговори на темата Група Б (Шпа, Сло, МКД, Анг, Тун, Исл).

  Јасно, па и да делеше минути сепак друго е... ајде сега врбувајте го за натурализација голманот на Русија, ако не сака добро е и на...

  17 јануари 2017 во 13:41
 10. На Донев му/ѝ се допаѓа мислењето на Bateman во темата Premier League - Season 2016/2017.

  Лампард беше играч што еднаш во сто години се наоѓа, таква константност, такво високо ниво на игра, загарантирани 15 погодоци, десетина...

  17 јануари 2017 во 13:40
 11. Stefan-kobe одговори на темата НБА сезона 2016-2017.

  Нема да има потреба од тесни моменти во евентуалното финале. :D

  17 јануари 2017 во 13:40
 12. Darko_ufo одговори на темата Serie A 2016/2017.

  Abe beter spineri ste od Grujo u pm, pocnuvam da mislam deka Milan vi go dizajnirale logoto i cekale moment da go pustat koga ke kiksnat....

  17 јануари 2017 во 13:39
 13. На Stefan-kobe му/ѝ се допаѓа мислењето на Boom Shaka Lakka во темата Serie A 2016/2017.

  Јас пак кога и да ја видам 'Б' буквата ме потсеќа на Јувентус :icon_lol:

  17 јануари 2017 во 13:39
 14. На wot му/ѝ се допаѓа мислењето на Хоуп во темата Moviespotting 2017.

  Јануари [SPOILER] 21. High Sierra (1941) 8/10 22. Homeward Bound: The Incredible Journey (1993) 7/10 23. The Roaring Twenties (1939) 8/10...

  17 јануари 2017 во 13:37
 15. Beric Dondarrion одговори на темата Канализација.

  Знам една фирма што врши хоризонтално копање/бушење, со специјална машина. Али мислам не е евтино. https://zk.mk/geosond

  17 јануари 2017 во 13:37
Вчитување...