dragonsky
Поени од реакции
83.988

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Под хитно таа ретардираната црнка во горниот десен агол од аватарот да ја избришеш.
    dragonsky
    dragonsky
    А бе ајде демек некој аватар ми гледа...тоа луѓе ни постови не ми читаат камоли аватар да ми гледаат :D
    Anon
    Anon
    *pats him on the back
    Corvus
    Corvus
    Позитивна непријатност! :DDD

    Многу грд аватар инаку, Анон си го утнал едитот, си требал само точката да ја остаиш а другово shift+x
    • Ми се допаѓа
    Reactions: Anon
    G
    Да бе сега гледам во која тема сум пишал хаха, наредна само ако не му скинеш некој бод на Порто мисли му ја xD
    G
    Оваа ти е стара лига одамна им е почната, новата уште не е креирана..
    Џ
    Debilni postovi aaa? Akoooo, samo taka :'(
    dragonsky
    dragonsky
    Да едитирам ако не "Лајкам дебилни постови....и од оние на Џинџер" :D
    • Ми се допаѓа
    Reactions: Corvus
    Алелуја со некој да делам исто мислење за работа во САД, им ебам бескичмењаците да им ебам :D
    • Ми се допаѓа
    Reactions: dragonsky
    dragonsky
    dragonsky
    А бе уствари идат повеќе да видат свет...ама некои што стварно мислат дека работење 2 работи у САД е подобро од една работа на која што си го прчиш пола работен ден, се стварно бескичмењаци :D

    Барем ја лично знам дека да идам у сад ќе немам енергија да видам што се дешава од работење..
    dragonsky
    dragonsky
    Па неам ја правено вакво видео :D

    Јбг, сајтов е заебан за вакви видеа, можеш само да направиш видео што ќе се гледа на сајтот а не и видео што ќе ти биде аплоудирано на јутјуб....едино ако најдеш начин да го симнеш од сајтот видеото.....ако најдеш кажи :D
    ElNinho
    ElNinho
    Нејќе, само на страната сака.

    Али мене нејќеше ни така, причината била јер мора на латиница да пишуваш.

    На кирилица јок :DD
    dragonsky
    dragonsky
    Дава и на кирилица бе...само ќе ти се појават хиоериглифи наместо букви мислам :D

    Да бе...не даваше ова на кирилица...тапа, мора да се направи еден сајт за вакви клипчиња пупут хитлер
    Шо ми ги лајкуеш велешките пиЌиња ? :D
    dragonsky
    dragonsky
    хехе така, пошто велес загаден воздух има, дишеле нечисто, па малце грло да им прочистам хехе
    • Ми се допаѓа
    Reactions: Corvus
    Шо кладба изгуби за аватаров ? :D
    Џ
    Џонтра Волта
    Што убаво ти кажа. брејјјј
    Чудо од одговор хехе
    dragonsky
    dragonsky
    Фала за коментарот Џонтра да не беше коментаров твој немаше да видам дека ми пишал Кемба.. (сериозно прв пат го гледам постов)

    Ваљда и на 7ми април сум го имал истиов...

    Немам изгубено кладба бе, онака си го ставив, нели научи дека ја си ставам онака рандом аватари :D
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom