Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

M

mar30

Гостин
Дали постои комбо сплитер/одделувач(combo splitter)програма?Споделете тука или на пп.
Знам дека има online алатки,ми треба програма.
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
814
Поени од реакции
1.670
Скенер како скенер-ако го немаш правото комбо внатре каков сака нека биде-правам колекции од комбо со усер и пас со марки на колички и бројчиња се е можно.усерагент анонимус што би рекле стручњациве учиме по малку.Тој на денис скенира добро но поспоро иде со прокси,но не брзаме никогаш.
Nebise bas slozio sa tobom neznam dali o isti stvari mislimo oba,jer ima vise vrsta skeniranja ja sam fokusiran na jedno i mogu ti reci nije me se dojmila ni malo cak sam iznenaden toliko strucnjaka tamo
i dok to malo sad gledam nemogu shvatit neke stvari i nikad necu dokucit a busali se neznam kako.
Cak x stvari za koje sam mislio da znaju ubiti neznaju.To mi govori da ekipa nije na nivou za neke zadatke izvsiti.Pricamo malo nista zlobno jest demokracija jest bar kod nas u HR kad se nikog ne vreda debata dozvoljena
 
Член од
5 јуни 2016
Мислења
70
Поени од реакции
90
Evo i od mene nesto, generator, MAC, pass&user ,Ip..ja ga imam otprilike godinu dana brz i jako lak za rukovanje nasao slucajno guglao i eto..
Multi Random Data Generator v1.01
Код:
http://www.zokali.com/multi-random-data-generator/
 
Член од
19 февруари 2013
Мислења
46
Поени од реакции
238
Nebise bas slozio sa tobom neznam dali o isti stvari mislimo oba,jer ima vise vrsta skeniranja ja sam fokusiran na jedno i mogu ti reci nije me se dojmila ni malo cak sam iznenaden toliko strucnjaka tamo
i dok to malo sad gledam nemogu shvatit neke stvari i nikad necu dokucit a busali se neznam kako.
Cak x stvari za koje sam mislio da znaju ubiti neznaju.To mi govori da ekipa nije na nivou za neke zadatke izvsiti.Pricamo malo nista zlobno jest demokracija jest bar kod nas u HR kad se nikog ne vreda debata dozvoljena
A sta ti ocekujes od skenera?
Ajde stavi taj sto si ti pravio pa da ga ja ocjenim
 
Член од
19 февруари 2013
Мислења
46
Поени од реакции
238
Nebise bas slozio sa tobom neznam dali o isti stvari mislimo oba,jer ima vise vrsta skeniranja ja sam fokusiran na jedno i mogu ti reci nije me se dojmila ni malo cak sam iznenaden toliko strucnjaka tamo
i dok to malo sad gledam nemogu shvatit neke stvari i nikad necu dokucit a busali se neznam kako.
Cak x stvari za koje sam mislio da znaju ubiti neznaju.To mi govori da ekipa nije na nivou za neke zadatke izvsiti.Pricamo malo nista zlobno jest demokracija jest bar kod nas u HR kad se nikog ne vreda debata dozvoljena
Isto ko zena od pravog muskarca hehehe
Eto na sta se svodi tvoja debata koju si maloprije spominjao.
Svaku debatu kad nemas nista pametno da napises i kad nemas argumenata okrenes na besmislene odgovore.
 
Член од
7 јуни 2016
Мислења
163
Поени од реакции
517
@DimceJ фала,но мене не ми треба Online алатка како што напишав предходно.
Таа алатка која ја постираше крахира со поголеми комбо листи,затоа прашав дали постои таква посебна програма.
Vidi ovde: https://www.nulled.to/topic/177302-combox-multiple-tools-for-creating-combos-in-one/?st=0
Ama mislam deka treba da se zaclenis.
 
M

mar30

Гостин

Kajgana Shop

На врв Bottom