Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
13 ноември 2009
Мислења
301
Поени од реакции
146
Ама му се запнаа на Влагор,дали една листа остана необјавена...А незнам зошто вака не му се запнат на Неретва,Градина или балканмедиа, па и од нив да објават 50-60 листи...
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
633
Поени од реакции
1.732
da...dobro govoris..nije mi nitko dao...
ali zar nije pametnije dati te liste preko pp netkome da gleda..ovako javno one su otisle u nebo i sad opet onaj kome treba nema sto gledati...
šteta...
 
T

tissot75

Гостин
Cini mi se da su negdje prije objavljene nego ovdje .... Juce :)
I jos vidi internacional i duski1966 non stop su na meti zato sto djele liste na PM kao izigraju kraljeve daj mi objasni kako se covjek onda da postavi ???
A onaj kome treba napise Pm na pravu adresu i dobije ;)
 
Член од
18 септември 2016
Мислења
21
Поени од реакции
129
obrisi sve tamo sto si pisao o meni ,bez prilike da repiciram ,nesvadjam se snikim ,niti dolazimp po sf po drugim nikovima kao ugledni nazovimo clanovi sa sf ,
i neznam sta bi to admin ovdje trebao brisati ,jer ti kazes

Ne sikiraj se 6 godina sam ja i na onom forumu, wot je dobila poruku. :) Sjećaš se kad smo se ganjali po forumima kad je onaj objavio SBB? Svi su znali ko smo i svi su obrisali kad ih fino zamoliš. Kontaš šta hoću da kažem? :) Ja na WiZiWiG sad streamhub.hk, tvonlinestreams, stream-recorder.co, wikiflux.tk da kažem da obrišu bilo šta obrisali bi. Poštovanje. kraj citata.........
zar je ovaj primitivni scaner ,u rangu sbb ,ja doprinosim ovdje nevrjedjam dajem liste i pomazem ljudima da skeniraju ,i ako imas uticaja imalo ,pomozi da ulaze ovdje samo pod svojim nikom toliko
znaci sve sto ti kazes bilo sto obrisali bi ,nevjerujem ipak je ovo zaseban forum ,ako nije nek brisu
tvoj citat
Ajd ti meni nađi mail od nekog od moderatora sa kajgane samo da im nešto napišem, ako neko ima nek' mi javi na pp. Mail od administratora, moderatora? a je ko nezna grahovac ili boki od njega se trazi
i nekoristi dsuki nego je tvoj pulen sota juce stavljao sliike po formu od tog scanera ,samo smo pokazali o kakvom prim itivnom scaneru se radi
Eto druže stari obrisan svaki post u kojem sam bilo koga spomenuo. :) Možemo sad da prekinemo sa ovim "primitivnim". Zamolit cu sve da vise ne ulaze ovdje i da ne počinju rasprave al' zamolio bi te da ni ti ne vrijeđaš jer ja nisam vrijeđao tebe što pomažeš. Ti imaš svoj način na koji pomažeš ja imam svoj. Nema potrebe da moje aplikacije i aplikacije od drugih nazivas primitivnim. Nema potrebe da govoris da moje applikacije nesto kradu i salju na upload jer to nikad nisam radio. Nemam uticaj i uopšte ne želim da ulazim u to ko je ušao pod drugim nikom. Sve sam ja to vidio i postove od iptvkiller i onaj drugi dsuki i ostalih koji provociraju. Ko god da su to ponašanje nije ok. Ako su dobili ban i super, riješena stvar. Ako ima još nešto što ti smeta slobodno javi i sredit ćemo, nema potrebe da se ponašamo kao djeca, ljudi smo valjda. Od mene imaš javno izvinjenje za bilo šta loše što sam rekao i za tebe i za dsuki i burmann. Možemo sad da nastavimo da pomažemo ljudima bez svađe?
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
633
Поени од реакции
1.732
slazem se sa internationalom i dsukijem...treba pomoci ljudima...nezna svatko sve...
a sad...kako pomoci...mogu samo zamisliti kako su im sanducici puni poruka za liste....
i dalje je suludo stavljati toliko toga na vidjelo a moze se dati nekoma da gleda..
 
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296

Kajgana Shop

На врв Bottom