Фан Клуб: Победа - Прилеп

Член од
30 август 2012
Мислења
3.294
Поени од реакции
5.495
Бурхaм ви е тoп зaсилувaње. Oдсекoгaш ме бендисвaл кaкo игрa , сaмo имa мaнa шo е склoн нa пoвреди.
Инaку ви требaт уште 4-5 зaсилувaњa ептен сте џoрбa.
Штетa експреснo дa oтпaдните и местo вaс дa влези некoјa бaнaнa екипa кaкo aкaдемијa пaндев.
Амa реaлни сo oвaј сoстaв шo гo имaте, бaрaж зa oпстaнoк ви е премијa.

Sent from my LG-H440n using Tapatalk
 

Mercury

ФК Победа
Член од
23 септември 2013
Мислења
1.042
Поени од реакции
485
За Бурхан ми се напрај кеиф шо го зедовме,детето е 10 пати подобар од сите средњаци во Победа
 
Член од
11 јуни 2014
Мислења
159
Поени од реакции
92
http://www.gol.mk/fudbal/dali-mustafi-dobro-presudi-imashe-li-penal-za-pobeda-protiv-bregalnica

овај смрдениов и со силекс не заеба досуди непостоечи пенал за нив по што беше казнет 3 утакмици и сеа пак не досуди 2 чисти пенали за нас ми мириса дека че биди тепан следнио пат кога че ни суди кучето гнасно !!!
 
Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.274
Поени од реакции
4.156
Ајте утре нека изгубат и она телено Дарко поjќе да не го гледам, нека ој офци нека паси :D
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.322
Поени од реакции
7.781
Кај го има ова офсајд досудува линискиот судија главниот ја преименува одлуката и голот важи.

 
Член од
10 јули 2011
Мислења
385
Поени од реакции
205
Зоран Штерјовски нов тренер на Победа.Европа сега не ни бега :D.Не верувам нешто посебно да се смени во резултатите,со овој тим кој и да дојди џабе е,а Штерјо лани со Пелистер втора лига не можеше да победи...
 

Mercury

ФК Победа
Член од
23 септември 2013
Мислења
1.042
Поени од реакции
485
Леле кој е пациентов шо го кладоја.....Абе играчи треба бе алоооо управааа.Не тренер да се менува
Со овај полоши резултати че имаме
 

Harry Potter

Imperius
Член од
14 септември 2005
Мислења
2.532
Поени од реакции
1.515
епа играчи сега не може да смените, освен некои шо се без клуб. ете пробајте Илиевски од Работнички да го земете искусен централен бек, топ ќе ви биде. за други нови ќе чекате јануари, друго чаре нема.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom