Soccer Manager (Kajgana World)

  • Креатор на темата .:makedonec:.
  • Време на започнување
Член од
8 јануари 2012
Мислења
14.024
Поени од реакции
36.785
Staiv na transfer lista neso ako saka nekoj neka me iskontaktira i isto baram cm i desen bek pod hitno.
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
14.024
Поени од реакции
36.785
Сфе да си ебам за таа идеЈа да растурам красен тим за да биде поизедначена лигата.

Хк, пу!

На оној Дани му дадов јаки играчи, оној од Наполи се ојача, овој Џимии ми праеше муабет дека уше Боатенг коа ќе го земел ќе се борел за титула и на крај ништо!

Вратете ми барем некој од одбрана...
 

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
7.279
Поени од реакции
12.631
Сфе да си ебам за таа идеЈа да растурам красен тим за да биде поизедначена лигата.

Хк, пу!

На оној Дани му дадов јаки играчи, оној од Наполи се ојача, овој Џимии ми праеше муабет дека уше Боатенг коа ќе го земел ќе се борел за титула и на крај ништо!

Вратете ми барем некој од одбрана...
:pos:
не го ни игра Боатенг, Level 1: Minor Concern, Concerned about his lack of games

еј играч од 94 има и не го игра, исто и со Арсенал-Годин, Ливерпул-Ди Мариа.....ако ве затепам со некоја палка, дајте ги ваму чим не ги играте.
 

JimmyFloydBottleBank

Rimtutituki
Член од
29 ноември 2010
Мислења
6.801
Поени од реакции
8.600
Сфе да си ебам за таа идеЈа да растурам красен тим за да биде поизедначена лигата.

Хк, пу!

На оној Дани му дадов јаки играчи, оној од Наполи се ојача, овој Џимии ми праеше муабет дека уше Боатенг коа ќе го земел ќе се борел за титула и на крај ништо!

Вратете ми барем некој од одбрана...
Се борев до 35 коло, следна идеме до 37 :cool: #Остваруваме #ТитулаКадТадБајоМој[DOUBLEPOST=1475197901][/DOUBLEPOST]
:pos:
не го ни игра Боатенг, Level 1: Minor Concern, Concerned about his lack of games

еј играч од 94 има и не го игра, исто и со Арсенал-Годин, Ливерпул-Ди Мариа.....ако ве затепам со некоја палка, дајте ги ваму чим не ги играте.
Ни да сакам неможам 3 текми по ред да го играм, после 2 утакмици 80% е спремен. Тери со 40 години има поголем фитнес и кондиција од него, ти ибам играта.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.373
Поени од реакции
42.565
Леле Севиља на Камп Ноу ќе ми ја земе титулата, не ми се верува. :facepalm:



Дани педерот со втор тим му играл на Клипче. Сите заедно против најдобриот. xD
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.533
Поени од реакции
52.307
АУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ
АУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ

@Клипче ако ми ја направиш оваа услуга, имаш цела вечер во кафана на моја сметка :love:[DOUBLEPOST=1475437546][/DOUBLEPOST]
Дани педерот со втор тим му играл на Клипче. Сите заедно против најдобриот. xD
На мене? Не е намерно, уште му се повредени играчите од кога му местеше повреди за да го исфрлиш од трката за титула.
 
Последно уредено:

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.811
Поени од реакции
83.991
Ауу нек си ибе матер лигава ептен јака а? :D[DOUBLEPOST=1475534818][/DOUBLEPOST]Ауу нек си ибе матер лигава ептен јака а? :D
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
14.024
Поени од реакции
36.785
Dodeka jas zrtvuvav cel tim za ligata da e izednacena nekoj(da ne spomnuvam iminja) se ladeshe i profitirashe!

DA SE ZNAE!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom