Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
15 јули 2016
Мислења
77
Поени од реакции
231
povtorno ex_yu lista

Код:
http://iptvprotocol.dyndns.info:80/get.php?username=LaxT17&password=5cfdc90e1&type=m3u


by_bobanku
hahahaha
Jel imas ovaku jednu listu da posaljes na pp da nije javna barem 10-tak dana da klinci pogledaju 3D filmove vidio sam dosta 3D filmova ali lista vise neradi Ako moze jedna lista bilo ko da posalje super.
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Ma ljudi slikat mogu i ja meni treba lista sa tim kanalima Max Hits i Max Premium jbg

Pozdrav[DOUBLEPOST=1474837456][/DOUBLEPOST]I Šota koliko si lista danas podjelio na kajgani?
Pa sta znam...
Ma daj ajd.reci sta si se stiso
Ma kog briga?
Pa mene
Ma.. nije vrijedno pomena
Jeste nek ljudi znaju
Pa mislim negdje oko 17 lista
E svaka ti cast Šota
Ma nista...... ima se moze se
Hvala ti puno i ja sam dobio par lista od tebe pa i danas isto tako to se ne zaboravlja
Naravno uzivaj dok traje
Pozdrav

:pos::pos::pos: karam i ja al se NE kurcim ;)
 
Последно уредено:

bobanku

Macedonia timeless
Член од
16 септември 2012
Мислења
2.087
Поени од реакции
2.048
Ma ljudi slikat mogu i ja meni treba lista sa tim kanalima Max Hits i Max Premium jbg

Pozdrav[DOUBLEPOST=1474837456][/DOUBLEPOST]I Šota koliko si lista danas podjelio na kajgani?
Pa sta znam...
Ma daj ajd.reci sta si se stiso
Ma kog briga?
Pa mene
Ma.. nije vrijedno pomena
Jeste nek ljudi znaju
Pa mislim negdje oko 17 lista
E svaka ti cast Šota
Ma nista...... ima se moze se
Hvala ti puno i ja sam dobio par lista od tebe pa i danas isto tako to se ne zaboravlja
Naravno uzivaj dok traje
Pozdrav

:pos::pos::pos: karam i ja al se NE kurcim ;)
kad covek izgubi kompas i prica sam sa sobom
 
Член од
24 септември 2016
Мислења
77
Поени од реакции
125
gde dodje da pricas o iptv u svi znamo da si majstor za to al svi dodjete tu kad vas maticni forum banuje ako nisam u pravu demantuj me al hajdemo podjeliti ljudima 2-3 liste i opravdajmo nase prisustvo tu na forumu lako je blatiti sf forum al treba obrazloti zbog cega a na tom forumu su najveci majstori za iptv a tu dolaze samo banovani clanovi foruma a sota i drustvo su vrh[DOUBLEPOST=1474828286][/DOUBLEPOST]kome treba lista nek se javi al javno sve na pp propada
e moj jadnice sa sf foruma odavno sam ja moderator na svetskom forumu (italija)zajedno sa
Moderators of this Forum
 
Член од
13 септември 2016
Мислења
33
Поени од реакции
11
Ljudi da li bi neko mogao da mi pošalje crime and investigation i IDxtra da ne preskaču. Bio bih mu veoma zahvalan. Samo ta dva kanala mi trebaju. LP
 
Член од
16 септември 2016
Мислења
96
Поени од реакции
98
ko hoce mozeme na yuwi bits naci na mom maticnom forumu ,bye
To se cekalo, da odustanes jer si skontao da od delenja listi samo gubis a nesto te bas i ne vole ovde i ne hrane ti ego. Ljudi ti se ulizuju da im vecno saljes liste a ti se jado prepao kao da su te ozenili.

Za kraj ces povuci dva ili tri clana na taj jad i cemer od maticnog ti broda i toliko od tebe na kajgani.

Povuci se na taj forum i pusti ljude kojim je bilo super bez vaseg sranja.

Nikad vi ne bi ni dosli na ovaj forum da niste dobili ban.
 
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
hhah ja dajem i dalje liste ,a ti neulazi sa duplim nikom , izvor je neiscpan .hhehee , eto ti nisi dobio ban pa si ovdje . hehehe , vidim frisko reg isto ko ja .hehe zato nesupljiraj ovdje si novi isto ko i ja ,i presatni da koristis dva tri nika ,loma ga
 
Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596
drug sta je to bulja

drug sta je to bulja
После ние Македонците не сме знаеле српско-хрватски.Еден член на еден форум членот е zverce1,му одговарам кирилица ми вика не знам кирилица, ке ја продолжам ми вика конверзацијата на латиница на англиски. Што е со луѓево сеуште ли трае таа војна српски-кирилица хрватски-латиница.Имам доста хрвати на фејсбук немаме никогаш проблем кирилица-латиница.Се е тоа од водење инат прво мојот па твојот.Инаку за портал-рапидиптв вреди да се уложи труд да се најде некој усер.Активирав пробна листа која трае 24часа и листата е многу добра.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom