Пост на кој сте се изнасмеале

L

Löwe

Гостин
Мене не ми се свиѓа тоа што има премалку Македонски пејачи. Ок, српската музика е добра и одговара за еден ваков настан, но можеле да стават во програмата и Македонски пејачи кои пејат фолк/турбо фолк. Еве пример можеле да ги викнат Кисми кои имаат многу хитови кои скоро секој ги знае, наместо Хари Мата Хари или Bang La Decks.
Си гази Сунгерот, си ги има овие.
 

Сталкерот

Резидентен космонаут
Член од
5 јуни 2012
Мислења
5.734
Поени од реакции
7.547
Да не знае човек дали ѝ се пушта или извршува задача....:(
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.137
Поени од реакции
107.443
Прво Томи сам се уби со принт скринов, искрено не знам зошто го постирал али ајде, а потоа следуваа лавина од досетки. Го откорнаа :pos::pos:
Прегледај го приврзокот 151165

На крајот, морав да се обратам кај главниот. :D
Вмровски штабар mode вклучен: fala mnogu najdobar si!1!

Томи, ти си тсар. Кеве ми. Најдоброто нешто што му се случило на Крушево после Марјан Стојановски.
@the_kop - човекот на кого изреката „не јебе леп него упоран“ му е мото за све во животот :D
Arno sho nije ni lep, ni uporan.
Томи, Нане ти е презиме? : D Mило ми е Парва Хибискус

Хаха Нане, пипни га да стане : D
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Адуриз со 9.000 години ми го земал, метузалем од играч, 3 дена постар од огинот, никад у кариера не видел нешто поголемо од Билбао, земал ми го носи на ЕП а дома му дреме Торес......
:pos:

И Марли имаше добра за вакви дедиња, врсник со на Мојсеј влечките :icon_lol:
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.626
Поени од реакции
14.399
Mia San Marli

Не си нормален ти Џонтрааа, три дена постар од огинот хахаххахахахахахаха
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Кога системот во САД и ЕУ е фашзам ќе прават што сакаат, ако немаат 20% не прават попис, а долгорочно ако им фали малку не е проблем да доселат албанци од косово или да иселат македонци кон ЕУ, не е проблем дадат дадат 100 илјади визи, на практика тоа и го прават преку бугарското државјанство, таму има и една друга причина која ќе ја осетите на покасна етапа.
Се ова не изолиран случај а вектор на НСР, депортацијата е во цела ЕУ од Исток на Запад и ќе трае се додека не биде изграден новиот Вавилон.

Тука имам мој пост за тоа какви луѓе вади САД и ЕУ од затвор, да речеме Заев или Ахмед Чатаев, иако едниов е за криминал а другиот за тероризам, главното е што и двајцата се марионети и работат во интерес на фашизмот.
http://forum.kajgana.com/threads/Терористички-напади-во-светот-напад-во-Истанбул.76395/page-129#post-7766307
20 минути се мислев дали тука, дали во пост на денот, дали во најглупите постови...
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Чудан е овј Стефан Коби, глеј му потпис, потпис му е куде црна мамба му дава афтограм на некога високога кошаркара, може па и број му га пишуе, да му се јави после текму. Постира слике куде се гушкаф два згодни фудбалера, на собиранке праи дак фејс селфиња сс едну ногу потпрену на ѕд наназад како курва кд чека муштерију у касни саати на некоме булевару : D
Стефане Коби, мој да те здроби : D haha кур да те зароби

Него ичера сам се згазија смеајки Калински кд кажа дека Џо Ален бија новиот Чави : D hahahaaaaa

Ренато Санчез ми бива сфе поомилен играч, какф маестралан коњ, како се гради и праи пасови на среде и напред леле леееееле!
Одамна се немам ваќе смеено на некој пост. Посебно ова со Санчез му е врвот :pos::pos::pos::pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom