Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
15 јули 2007
Мислења
14.893
Поени од реакции
7.569
Дали некаде во државава се продава ова ? Видов може да се купи и на официјалниот сајт но мене ме интересира дали го има тука во државава во некој од фирмиве да се купи ова. Интересен штекер а и доста интересно е тоа што покрај хрвати и еден македонец е дел од тимот кој го смислиле овој штекер.
 

gug1

њњ
Член од
14 мај 2011
Мислења
330
Поени од реакции
101
Дали некаде во државава се продава ова ? Видов може да се купи и на официјалниот сајт но мене ме интересира дали го има тука во државава во некој од фирмиве да се купи ова. Интересен штекер а и доста интересно е тоа што покрај хрвати и еден македонец е дел од тимот кој го смислиле овој штекер.
митко цабевски, уплуг се викс, контактирај го на фб ќе ти даде точна информација.

Sent from my ONE A2001 using Tapatalk
 
Член од
13 февруари 2007
Мислења
5.097
Поени од реакции
5.767
Кај можат у Скопје да се најдат најобични маици до 200-300 денари?
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.792
Поени од реакции
29.258
,,,,
Кај можат у Скопје да се најдат најобични маици до 200-300 денари?
,,,,ako imash vo blizina ili popat nekade stokomak ,,,pokraj shamponi i drugi raboti ima i epten evtini maici,,,proveri,,,[DOUBLEPOST=1464907277][/DOUBLEPOST],,,,
Кај можат у Скопје да се најдат најобични маици до 200-300 денари?
,,,,ako imash vo blizina ili popat nekade stokomak ,,,pokraj shamponi i drugi raboti ima i epten evtini maici,,,proveri,,,
 
Член од
24 декември 2013
Мислења
470
Поени од реакции
659
Koj e brojot na humanitarnoto drushtvo koe go zema doniraniot namestaj od doma so sopstven prevoz ? Sakam da se oslobodam od star kauc i vitrina upotreblivi .
 

jovankrstevski1

ТАТА_МАТА
Член од
2 декември 2012
Мислења
849
Поени од реакции
568
Koj e brojot na humanitarnoto drushtvo koe go zema doniraniot namestaj od doma so sopstven prevoz ? Sakam da se oslobodam od star kauc i vitrina upotreblivi .
Можеш да ги контактираш Црвен Крст, верувам дека ќе се најде начин да се земе мебелот и да отиде во вистински раце
 
Член од
11 февруари 2009
Мислења
1.072
Поени од реакции
1.144
Кај можат у Скопје да се најдат најобични маици до 200-300 денари?
Во стружанка имаш обични маици со одличен квалитет и во повеке бои, мислам дека цената им беше околу 140-150 денари.
 
Член од
7 јуни 2016
Мислења
2
Поени од реакции
0
Здраво, каде можам да најдам, да добијам или пак да си направам освежувач за во кола (не ми треба мирисот, туку естетиката) со македонско полициско знакче ^^ ? Сигурен сум дека сте виделе по коливе и најверојатно од работа им ги даваат, но сепак ме интересира алтернатива. Фала однапред! http://www.mvr.gov.mk/Upload/Editor_Upload/Sliki/mvr malo.png
 
Член од
18 јануари 2012
Мислења
381
Поени од реакции
653

Kajgana Shop

На врв Bottom