Навивачки групи во Македонија!

Статус
Затворена за нови мислења.

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Стефан мајка ти рече да се облечеш,ќе си настинел...:icon_lol:[DOUBLEPOST=1464380249][/DOUBLEPOST]И големи инциденти вечерва во Куманово.Нападнати Кумани од страна на ЕБР,наводно поради правење проблеми претходно и делегатот наредил празнење на трибината по што настанал хаос
 

Goran Bt

локал патриот
Член од
28 јуни 2009
Мислења
8.868
Поени од реакции
7.254
Стефан мајка ти рече да се облечеш,ќе си настинел...:icon_lol:[DOUBLEPOST=1464380249][/DOUBLEPOST]И големи инциденти вечерва во Куманово.Нападнати Кумани од страна на ЕБР,наводно поради правење проблеми претходно и делегатот наредил празнење на трибината по што настанал хаос
Не слуша тој туку ела ти Недела облечи го не седете на sидот оти ќе ве фати пролив па и вас ќе ве караат по дома па чајче линекс и банани :D
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
добро е што не гледате кај сме дел,ама другиот дел што не ги гледате,тоа е лошото :D
 

Goran Bt

локал патриот
Член од
28 јуни 2009
Мислења
8.868
Поени од реакции
7.254
Стефан мајка ти рече да се облечеш,ќе си настинел...:icon_lol: с
Не слуша тој туку ела ти Недела облечи го и не седете на sидот оти ќе ве фати пролив па и вас ќе ве караат по дома па чајче линекс и банани :D

p.s.за кумани се знај реформите и двојните аршини на партијата продолжуваат !
 

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.650
Поени од реакции
9.855
За Кумани се знаеше што следува, посебно после паролата на претходната утакмица.
 

Goran Bt

локал патриот
Член од
28 јуни 2009
Мислења
8.868
Поени од реакции
7.254
добро е што не гледате кај сме дел,ама другиот дел што не ги гледате,тоа е лошото :D
Пробајте од тунелот и од кафаната со маркерите до дома ќе ве бркаме мрсулковци !

п.с.а ако сакате фер како шо треба пишете кажете време ,место и бројка
 

Goran Bt

локал патриот
Член од
28 јуни 2009
Мислења
8.868
Поени од реакции
7.254
хихихих се напнаааа :icon_lol:
Искрено и се изнервирав па не можи бе цел живот со такви педерски работи да се служите и тоа само вие "скопјаните" па се знај има правила и прописи цел кодекс доста со тие педерски работи не личи ниту една група со редари и маркери да пробва нешто не е фер дури за мене попоштено е да се користи ладно или железо за одбрана и напад од колку вака педерски ние никогаш немаме ниту помислено на таква работа а не да клаваме наши членој 1060.д.х. на обезбедување по чесно да се соберите дестина деца да свикате нешто и пробате дури влегваме или на бегање да ве збркаат кучињата дека нешто сте пробале или сакале од колку онака затскриени :mad:

п.с.доста е пишење на форумот имаш пп за понуда и официјален профил на фб ;)
 

ZelenoBel

Нова Битола
Член од
30 април 2013
Мислења
1.473
Поени од реакции
6.640
Стефан мајка ти рече да се облечеш,ќе си настинел...:icon_lol:[DOUBLEPOST=1464380249][/DOUBLEPOST]
Ќе го јадиш. За ова бан се јади:icon_mrgr::icon_mrgr::icon_mrgr::icon_mrgr:

Горан шо се напнуваш бе??? Мене па ич не ми сметат,нека седат, нека гледат....Децата дојдоја да не видат, сепак Чкембари идат, и плус не не провоцираја, интересно можи му е до нас да седат шо има врска. Тие знат дека неможат со нас да се мерат,а нас не не интересират,не се на наше ниво па да се замараме со нив, одиме со една цел да си влезиме прва лига, друго не не интересира. Ако не нападни некој знат шо ги чека и то е то:)
 

ultras1988

4600
Член од
6 февруари 2014
Мислења
2.971
Поени од реакции
6.840
Супер лига од навивачки агол за нареднава сезона.Уште сега почнувајте со припремите :sakasuste:.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom