Што играте во моментов

Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.732
Поени од реакции
24.352
Ова е нешто налик Left4Dead? Претпоставувам coop е вистинското доживување?
Да, нешто слично. Најјако(барем за мене) е кога се игра pvp, трчаш, собираш материјал, се спасуваш од другите играчи, се спасуваш од обичните зомбиња и се спасуваш од играчите кои се убиени и станале зомби. Е тие се заебани, особено во група, секој зомби играч може да собере по 15 обични зомбиња, плус да ти се стават заедно со другите зомби играчи.
 
Член од
26 јули 2012
Мислења
322
Поени од реакции
98
40 winks на пс1 емулатор, платформерска игра која јас лично мислам дека некои елементи не се добри, има зафркнати делови во играва, не беше лоша ама не беше ни којзнае што.
 
Член од
21 мај 2008
Мислења
10.862
Поени од реакции
11.484
Се утепав од играње Division еј, ептен се заразив и тоа прво ММО ми е ова, а и мислам прва RPG. Тие што играат, пошто нема посебна тема, нека ми пишат по ПП може да се фармаат мисии на challenging или во DZ. :D
 
Член од
26 јули 2012
Мислења
322
Поени од реакции
98
The adventures of Bayou Billy na nes emulator, забавно игриче кое меша три стила на играње, сајд скролер беат ем уп, тркање со кола и пукање со кола, и пукање со стрелка на екран, тешка ама забавна игра.
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.834
Поени од реакции
10.147
DiRT Rally
Најдоброто рели после CMR 2.0

Sent from my E560 using Tapatalk
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.689
Поени од реакции
6.592
DiRT Rally
Најдоброто рели после CMR 2.0

Sent from my E560 using Tapatalk
Па ако не се лажам, DIRT е ново ребрендирано рели наследник на CMR.

Јас инаку си плешам COD, завршив со MW3, сега следна World at war.
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.834
Поени од реакции
10.147
Па ако не се лажам, DIRT е ново ребрендирано рели наследник на CMR.

Јас инаку си плешам COD, завршив со MW3, сега следна World at war.
Codemasters го прави исто како 2.0 ама не е официјално наследник. Во секој случај е перфектно[DOUBLEPOST=1460667903][/DOUBLEPOST]
Па ако не се лажам, DIRT е ново ребрендирано рели наследник на CMR.

Јас инаку си плешам COD, завршив со MW3, сега следна World at war.
Codemasters го прави исто како 2.0 ама не е официјално наследник. Во секој случај е перфектно
 

Marquess

Ербап
Член од
20 јули 2009
Мислења
6.052
Поени од реакции
12.510
GTA V почнав да си ја мзгам од почеток ,ќејфови...:D
 
Член од
26 јули 2012
Мислења
322
Поени од реакции
98
7 wonders of the ancient world na ps2, 8 објекти се градат, пуззле игра е, забавна онака, ништо посебно како било која пуззле игра.

Action man mission extreme na ps1 emulator, забавна акциона игра со трето лице пуцачина има некои тркачки мисии, искрено играва е забавна, ама не е којзнае што.

101 Dalmatians II: Patchs London Adventure na ps1 emulator, забавно игриче, платформерско игриче, онака забавно.
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.384
Поени од реакции
21.930
Wolfenstein The New Order.Веќе четврти ден ја играм ауу каква игра и незнам зошто до сега не сум ја видел обожавам FPS.Да ја свртам наред ќе е Wolfenstein The Old Blood...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom