Психоанализи на форумџии, аватари, потписи...

Џ

ЏинЏер

Гостин
Роџер братче, ја на твое место одма бришам тоа анализата. Они на тебе така.... :cautious:
 
D

Daedalus

Гостин
Роџер братче, ја на твое место одма бришам тоа анализата. Они на тебе така.... :cautious:
Нека стои сеа, нека чита народ, за инат! :([DOUBLEPOST=1441058754][/DOUBLEPOST]
Зошто воопшто се нафати да психоанализираш некого кого очигледно не го познаваш ни најмалку?
Од кај па ти знаеш колку го знам Бастердот?
Еј па го избришал постот xD
 
Последно уредено од модератор:

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.146
Еј не сум ја знаел темава у пм. Дајте бе мене напрајте ми, мислам дека сум баш онака сочен член за вакво нешто :D
 

Phoenixx

The Last Pharaoh
Член од
9 ноември 2015
Мислења
788
Поени од реакции
956
Poso nikoj ne mu napravil analiza na @RickyLFC9
Eve ja kje (se obidam da) mu napravam. :D
Se nadevam deka nema da se nalutis za direktniot pristap koj se bazira isklucivo na moite subjektivni vpecatoci. :)

Kolku sto uspeav da mu procepkam u arhivata vo soglasnost so moite vremenski moznosti i opsto mislenjata sto gi postira mi ostavil vpecatok na decko koj ima svoj stav i ne se plasi da go iskaze svoeto mislenje bez razlika na toa dali nekoj se soglasuva so nego ili ne. (y) Studira istorija na filozofskiot fakultet i e mnogu gord na toa sto maltene u sekoj e*an post go spomnue. Kolku mu znaci istorijata i starogrckiot jazik pokazuva i negoviot status koj e na starogrcki, ustvari ednas sam se izdade deka ima nekoja posebna magija vo ne tolku poznatite jazici, i ja sama ukapirav deka ustvari on moze na starogrcki sajki da vi ispo*be na site a vie da ne ste svesnni za toa, posto proveriv deka i na gugl translejt go nema starogrckiov pa nema da moete da proverite :ROFLMAO: jaka finta, nema sto ;) se zezam normalno.

Poznato za Riki na forumov e deka obozava da slusa sunt muzika t.e turbofolk i ne se srami od toa, naprotiv mnogu e gord duri dobivam vpecatok deka da ima kako bi si go isprintal na maica, napisal na celo ili istetoviral na biceps toa kolku saka da slusa turbofolk, toa samo kazuva kolku e narcis i ima golema samopocit spemma sebe i si gi pocituva sopstvenite odluki bez da se srami od niv, a da, i ukazuva na toa deka ima sluh za muzika = ekvivalenten na 0 :D

Iako dobiv vpecatok deka saka da se pretstavi kako iskulirano spiritualno tipce sto ne se zamara, dlaboko vo Riki postoi nekoj nemir i agresija kon opsestvoto i cuvstvo na "ne e fer" izrekata, imam vpecatok deka Ricky ima pesimisticki pogled kon zivotot i smeta deka zivotot e borba i mesto kade sto treba da se namacis za da uspees.

Od ona sto go izjavil sum zaklucila deka negoviot vkus za muzika poise frla akcent na estetikata na izveduvackata otkolku na nejzinite vokalni sposobnosti i kvaliteti.
Upatuva na seksualna apstinencija toa sto vo negovite postovi ima nekoj poseben zar koga komentira za navidum zgodnite izveduvcacki polni so silikoni i plastika, takviot vpecatok osobeno mi ja potvrdi slednava izjava koja neodamna ja procitav: ,,Severina bi ja sirel ko Muhamed sto go sirel islamot". :cautious: too much horny mi dojde izjavava, mozda samo moj utisak e. :D

Veren fan e na liverpool, toa moze da se zakluci i po negoviot juzernejm kade sto e vmetnata kratenkata lfc. Iako liverpool e od poslabite timovi on kako po obicaj go saka ona sto ne e meinstrim, najkul i najako :D se zezam, poima neam kakvi se liverpool posto fudbal gledam ednas u 4 godini na svetsko vtora polovina od vtoro poluvreme poslednite 5 minuti koga go digaat trofejot. :D

Zasega tolku, pa mozda i pogodiv nesto? :cautious:

Posto vidov deka uslovot da te analiziraat e prvo da naprais analiza nekomu, znaci deka go ispolniv. :)
E sega bas gi poglednav prvite stranici i gledam imalo mnogu interesni likovi kako @mac i @ada, bi sakala nekoj takov da me analizira, direktni, iskreni sto pravat dlaboki analizi (za razlika od moite) ama gledam ne se aktivni vekje, ako ima nekoj entuzijazam da analizira psiholoski slucaj :D... te me :p :Dslobodno pukaj :uzi:
Ustvari nesto mazohisticki sum raspolozena periodov taka da sekoja negativna kritika kje ja doziveam kako klitoricen stimul koj te doveduva do vrvot no sepak ne ti dava da svrsis
mojot nesekojdneven mazohizam pretpocitam da bide iskoristen od zgodni dominantni decki koi bez razlika na verbalnoto kamsikuvanje pak kje me privlecat a ne od obicni smrtnici! :D
Se zezam samo sakam da upatam na komforot koj sto treba da go poseduvate dodeka slobodno ja kritikuvate mojata virtuelna pojava na forumov :)

Aj pa valjda nekoj kje go vidi postov i kje se nafati da mi napravi analiza :cautious:
 
B

beaverknight

Гостин
Guys, иако сум само пола година на форумов би сакал да го слушнам вашето мислење за мене :D
После, ofc, и ја ќе напраам една психоанализа, и покрај тоа што не сум баш добар у тоа, ама i'll do my best :D
 
Член од
12 јануари 2016
Мислења
43
Поени од реакции
57
Guys, иако сум само пола година на форумов би сакал да го слушнам вашето мислење за мене :D
После, ofc, и ја ќе напраам една психоанализа, и покрај тоа што не сум баш добар у тоа, ама i'll do my best :D
ofc дека е нп за психоанализа само има еден проблем. Tldr, тешко е некој да те знае доволно добро само по ствари што ги посташ на кајгана дјуд, а тоа не е доволно за праење психоанализа. Никој не те знае боље од што се знаеш сам и пријателите кои те знаат и апруваат у живо. Е сеа, можда ти сакаш ego trip со тоа што бараш психоанализа па ради тоа пишуеш, пошто ко и секој mortal, уживаш да те бустаат со комплименти. Ако е тоа, еве ти една психоанализа од мене.
Паметен си, имаш добар вкус за музика и екшли си а guy со кој би се дружел, лосебно тоа што според мојот moral code, same shit се другите ствари све додека имаш добар укус за музика, а ти глеам го имаш пошто слушаш Рејдиохед.
 
B

beaverknight

Гостин
ofc дека е нп за психоанализа само има еден проблем. Tldr, тешко е некој да те знае доволно добро само по ствари што ги посташ на кајгана дјуд, а тоа не е доволно за праење психоанализа. Никој не те знае боље од што се знаеш сам и пријателите кои те знаат и апруваат у живо. Е сеа, можда ти сакаш ego trip со тоа што бараш психоанализа па ради тоа пишуеш, пошто ко и секој mortal, уживаш да те бустаат со комплименти. Ако е тоа, еве ти една психоанализа од мене.
Паметен си, имаш добар вкус за музика и екшли си а guy со кој би се дружел, лосебно тоа што според мојот moral code, same shit се другите ствари све додека имаш добар укус за музика, а ти глеам го имаш пошто слушаш Рејдиохед.
Мање више, темава е его буст на некој начин, пошто не верувам дека постои некој што може онака да те исхејта 100% :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom