Заработка на интернет (официјална тема)

DonExo

Apex
Член од
1 ноември 2012
Мислења
451
Поени од реакции
277
Zdravo,

Kako nov clen na forumov da go spodelam sajtov za PPC. Vo sporedba so drugite sajtovi koi sto plakaa 0.00001 i slicno, ovoj sajt plaka 0.4-0.8$ za oglas a ima prilicno reklami.

Koje zainteresiran da se prikluci moze da se registrira na linkot podolu:

http://www.trafficpure.com/?ref=ciplenok[DOUBLEPOST=1440752744][/DOUBLEPOST]A moze li nekoj da mi objasni sto e razlikata megju Purchase Balance i Account Balance od PPC sajtovite ?

Blagodaram
И сериозно мислеш дека ќе извадеш е*ана пара од ваква страна?
Ах друже, се гледа дека си нов :)

п.с. парите од Purchase balance не можеш да ги искешираш, само оние од Account/Main balance.

--------

@warmaster
Да, јас ја имам поврзано...
 
Член од
30 јули 2008
Мислења
4.313
Поени од реакции
2.834
И сериозно мислеш дека ќе извадеш е*ана пара од ваква страна?
Ах друже, се гледа дека си нов :)

п.с. парите од Purchase balance не можеш да ги искешираш, само оние од Account/Main balance.

--------

@warmaster
Да, јас ја имам поврзано...
Може да повлечеш пари од peypal на mastercardot? Затоа што ми изгледа како да неможе withdraws
 

DonExo

Apex
Член од
1 ноември 2012
Мислења
451
Поени од реакции
277
Може да повлечеш пари од peypal на mastercardot? Затоа што ми изгледа како да неможе withdraws
И самиот гледаш дека нема опција "Accepts Paypal waithdrawals"
мада мислам дека и тоа не би било проблем, ако живееш у земја кај шо преку Пејпал можеш да повлекуваш пари на картичка/банка...
 
Член од
2 јули 2015
Мислења
121
Поени од реакции
18
Некој совет од вас.Работам на ClixSense и Microworkers,со шо е најдобро да се вадат парите кој зимат најмалце данок тие работи ?????
 
Член од
9 март 2015
Мислења
8
Поени од реакции
0
Dali nekoj ima iskustvo so Trafficmonsoon i kako odi isplakjanjeto, dali mozhe da se primaat pari na PayPal?
 
Член од
30 јули 2008
Мислења
4.313
Поени од реакции
2.834
Dali nekoj ima iskustvo so Trafficmonsoon i kako odi isplakjanjeto, dali mozhe da se primaat pari na PayPal?
Ако не ти е македонскиот може. Инаку исплатата е одма. Имам лично повлечено во ист момент ми ги префрли на paypal
 
Член од
9 март 2015
Мислења
8
Поени од реакции
0
Ако не ти е македонскиот може. Инаку исплатата е одма. Имам лично повлечено во ист момент ми ги префрли на paypal
Имам македонски ама нели може да отворам преку друга земја, бидејки сеуште не сум регистрирана на Trafficmonsoon....
 
Член од
15 јануари 2015
Мислења
43
Поени од реакции
4
Zdravo,

Kako nov clen na forumov da go spodelam sajtov za PPC. Vo sporedba so drugite sajtovi koi sto plakaa 0.00001 i slicno, ovoj sajt plaka 0.4-0.8$ za oglas a ima prilicno reklami.

Koje zainteresiran da se prikluci moze da se registrira na linkot podolu:

http://www.trafficpure.com/?ref=ciplenok[DOUBLEPOST=1440752744][/DOUBLEPOST]A moze li nekoj da mi objasni sto e razlikata megju Purchase Balance i Account Balance od PPC sajtovite ?

Blagodaram
ne isplaka stranata veke mesec dena[DOUBLEPOST=1440952567][/DOUBLEPOST]
ne isplaka stranata veke mesec dena
ama ako sakas da rabotis na vakvi strani mozam da ti dadam nekoe linkce za ne samo da klikas tuku i da zemes nekoj dolar od toa na trafikot ja imam 26 dolari nemozam da gi zemam
:(
 
Член од
20 јануари 2013
Мислења
1.581
Поени од реакции
3.590
Има некој што ке ме упати у Adsense? Нека ме контактира во пп, плаќам колку треба :)
 
Член од
2 јули 2015
Мислења
121
Поени од реакции
18
Swagbucks зашо неможам да се регистрирам,има ли некој искуство со ваа страна добра ли е и дали менењето на ип адресата ке прави проблеми на нетот(паѓање на нет,немање нет такви ствари).
Некој совет од вас.Работам на ClixSense и Microworkers,со шо е најдобро да се вадат парите кој зимат најмалце данок тие работи ?????
????
 
Член од
31 јануари 2014
Мислења
5.169
Поени од реакции
2.272
Swagbucks колку што памтам е само за Американци, Канаѓани и Австралијци.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom