Поплаки

B

Blade Torch

Гостин
Ramos - Eremin (-5.5)

6-3 5-3 . На серва Рамос. 30-0. 30-30. 40-30. меч-топка..ништо...брејк. :cuc:

Ми се има и друг пат вака дешавано на меч топка за точно на граница да ја фатам да паднам, ама прв пат на 1.01 коефициент некој да го дозволи ова.
I am fine. 150 евра ќе дојдат некој следен ден.
 

MiaSanMia

Chipolopolo
Член од
7 април 2012
Мислења
9.974
Поени од реакции
8.682
Тренерот на Полска пола тим го смени откако направија 2:0 матер му ебам..Ги имав 3:0 да тепаат..Сега 3:1 ќе победат 10000%..
Па и италијанциве се побудалеа,10 блока направија во еден сет све да им ебам.Полјациве 3-4 пати 5 метри во аут.:notworthy:
 
B

Blade Torch

Гостин
Баба Ерани, мртво гомно си веќе за мене. Не те ставам ни да тепаш ни да губиш, да ти се плукнам на сервисот од 30 км/саат. МРШ!!!
 
B

Blade Torch

Гостин
Абе не давај романки тенисерки воопшто да постојат, се знае тие циганки за што се. Само проституција за нив. За 5 евра максимум нека ги шибаат низ Европа.
 

MiaSanMia

Chipolopolo
Член од
7 април 2012
Мислења
9.974
Поени од реакции
8.682
Ебате бугарите,ебате..Еј со црвен картон примија гол.И тоа од заебанција овие им дадоа гол.Од безвезе акција стигна до мат позиција со два паса.:tapp:87мин влезе,89 дава гол.:tapp::facepalm:

Божем сигурна ,па ги изиграв Милсами да не дадат гол во двете полувремиња..А што е најтажно,Лудогорец 25мин гол,26 примиле.:cuc::гомце:

Од вакви аматери да примиш гол во двете полувремиња,а + и да отпаднеш.:bravobe:
 
Последно уредено:

MiaSanMia

Chipolopolo
Член од
7 април 2012
Мислења
9.974
Поени од реакции
8.682
Чиле-Кореја младинци ракомет..Ги имам прво полувреме 28,5+ и за малер, и тоа неверојатен малер чилеанците од три седмерци,сите три ги промашија.Да даде господ да им падне авионот.А на судиите да ги фати срцето уште некачени..На трите седмерци,ниеднаш не го допреа времето..:tapp::tapp::cuc:По пола минута,отиде јабана минута и пол.Во 28 минута делат жолти картони и си оди јабана времето безвезе.Какви џукели.:boksix::uzi:

Корејците на крај се заборавија гол да дадат,па 5 минути суша ги фати.И на крај 26 гола,баш тие три седмерци кои беа епски,ем промашени ем времето си леташе.:popce:
 

Tomasino

За својот народ и за тебе, морав јас да робувам.
Член од
19 март 2009
Мислења
9.241
Поени од реакции
19.440
img017.jpg
За малце...
86 падна третиот гол...:mad:
 
Член од
21 јули 2014
Мислења
549
Поени од реакции
544
se da mu ebam na monfils cirkuzanton ako izgubi od dominik thiem so e satiran i e ko kur vo glana 6-1 go zede prv set monfils ama crno mi se pisit ![DOUBLEPOST=1437853656][/DOUBLEPOST]
se da mu ebam na monfils cirkuzanton ako izgubi od dominik thiem so e satiran i e ko kur vo glana 6-1 go zede prv set monfils ama crno mi se pisit !
od pisanoto ne se begat ....
 
Последно уредено:
Член од
5 октомври 2012
Мислења
1.951
Поени од реакции
1.169
kako bre 0-2 poluvreme i tolku zavrsi mameto da vi go ebam celo 2ro poluvreme samo si ja podavat topkata, ne da napadnat uste 5 gola ke i dadat :bravobe::bance: szdfgzsfgdfgh.jpg
 

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.857
Поени од реакции
7.241
Еј барса изгуби аир да не видат цела сезона е*** тимот да не можат да ги победат нив аба ајде катастрофа невидена. Јас арно кажав најдебилен тим се.
 

MiaSanMia

Chipolopolo
Член од
7 април 2012
Мислења
9.974
Поени од реакции
8.682
Женска кошарка 27-23 27-38 :facepalm:

2/4 6-21 а првата дадоа 21 кош :гомце:

Димитров-Пела играм да нема тајбрејк прв сет..Копилето татарско имаше 4-1 и 0-30,па 5-3 30-15 а притоа си ги земаше лесно сервис гејмовите и успеа да изгуби 3 поени по ред и да лапне брејк од првата брејк шанса.
Потоа Пела се повампири и направи 6-5 и имаше 40-15 на свој сервис,за да потоа изгуби 4 поени по ред и еве тајбрејк.:tapp::tapp::tapp::tapp::tapp:

Како е можно вакви работи да ми се случуваат..Треба некое филмче да се сними.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom