Проблем со airbag за Toyota Corola 2009

Keljav

baram zena - test kujna
Член од
8 март 2009
Мислења
1.372
Поени од реакции
309
Да имаме паришта дома,незнам дали би биле скржави..Немаштијата си го право своето
Која немаштија ? Возиш кола и кукаш. Имаш СОПСТВЕНА КУЌА И кукаат !
Види во Европа како е
 

Cruise

Ja sam taj iz Cadjavice
Член од
1 јануари 2013
Мислења
2.038
Поени од реакции
940
Која немаштија ? Возиш кола и кукаш. Имаш СОПСТВЕНА КУЌА И кукаат !
Види во Европа како е
Немам сопствена куќа,живеам во куќата на татко ми.:P Колата за мене е потреба,не е луксуз..Многу ретко сум излегол со неа на кафе или ова-она,пошто ја гледам како потреба,а не за курчење..
И на крај краева,види во сликата што возам,да имав пари ќе возев Мерцедес,или некоја Алфа 159-ка од 2012 година,а не Фиат од 1997..:pos:
 

Keljav

baram zena - test kujna
Член од
8 март 2009
Мислења
1.372
Поени од реакции
309
Немам сопствена куќа,живеам во куќата на татко ми.:P Колата за мене е потреба,не е луксуз..Многу ретко сум излегол со неа на кафе или ова-она,пошто ја гледам како потреба,а не за курчење..
И на крај краева,види во сликата што возам,да имав пари ќе возев Мерцедес,или некоја Алфа 159-ка од 2012 година,а не Фиат од 1997..:pos:
Хаххаа лутам по западот веќе 5 години. Сум запознал луѓе кои се многу јако ситуирани и не знаеш какви кршови возат. Така да не ми паламуди. Тоа само балканци го прават тука. А пркнат и кредит земаат одма купуваат понова кола да се цепаат. Додека не им истече осигурањето а после кукаат
 

Kadaif

M.D.
Член од
21 јануари 2008
Мислења
6.304
Поени од реакции
7.282
Хаххаа лутам по западот веќе 5 години. Сум запознал луѓе кои се многу јако ситуирани и не знаеш какви кршови возат. Така да не ми паламуди. Тоа само балканци го прават тука. А пркнат и кредит земаат одма купуваат понова кола да се цепаат. Додека не им истече осигурањето а после кукаат
На запад одамна не возат гољф 2 на зејтин.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom