Кладилница (Генерална дискусија)

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Португалија изгубија од Зеленортските острови:pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:..мило ми е што не пишав денес ама овај резултат ме изнасмеа искрено...во животот нема повеќе да пишувам пријателски утакмици
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: No9
Член од
1 декември 2014
Мислења
2.240
Поени од реакции
4.431
Нишикори да го освои турнирот 13???? Бердих да освои 15?
Секако Ѓоковиќ е фаворит и освојувал и кога не играл најдобро, али ова го пробувам.
 
Член од
23 март 2015
Мислења
4
Поени од реакции
0
Португалија изгубија од Зеленортските острови:pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:..мило ми е што не пишав денес ама овај резултат ме изнасмеа искрено...во животот нема повеќе да пишувам пријателски утакмици
Па не се изгубиле од Тунгузија...Заленортските острови се у топ 50.
 
Член од
1 септември 2014
Мислења
5.148
Поени од реакции
7.850
Уникс- Гран Канарија h1
Страшна екипа фаворит за освојување се, Шпанциве дома се добри а во гости тешко да се снајдат.
Анахеим 1
Питсбург 1
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.135
Поени од реакции
107.415
Португалија изгубија од Зеленортските острови:pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:..мило ми е што не пишав денес ама овај резултат ме изнасмеа искрено...во животот нема повеќе да пишувам пријателски утакмици
Им виде состав на Португалците?
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.908
Поени од реакции
9.507
Има ли некој овде шо игра на Betsafe зато шо глеам имаат интересни лиги за играње и уште поинтересни коеф даваат на нив
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.042
Поени од реакции
6.651
села,андухар,дукворт,серена(супер тип) = 2.3 спортлајф

истите 2.5 копачка
 
M

mordekaj

Гостин
Ферер 1,54 во Копачка.
Не гледам како Симон има шанси на спор бетон против Ферер, и тоа Ферер во оваква страшна форма.
Нишикори исто е кец со Гофан.

Вердаско-Монако и Манарино-Тием плачат за двојки според мене. Монако игра феноменално, го гледав против Гарсија, многу добар меч одигра. Манарино е Челенџер играч и ништо повеќе, му се потрефи што Вавринка се распаѓа моментално па успеа да го добие. Тием е млад и надежен играч и очекувам денес да победи иако мислев дека ќе испадне порано во Мајами затоа што уште не е зрел за Мастерсиве али ипак ме демантираше.
:bravobe:мајсторе,го владеиш тенисот.
Сите четири 8 коефициент.
Фала ти и продолжи само така (y)
Имаш пиво ако се сретниме некогаш :pijani::pijani:
 

бутЕ

старлета
Член од
29 март 2011
Мислења
2.231
Поени од реакции
3.830
Sela - Weintraub

Прво пишеше откажана, па почнаа прв сет зеде Села, а сеа ми пишува дека Села ја предал. Некој инфо појќе?
 
Член од
14 декември 2013
Мислења
4.157
Поени од реакции
10.994
Мислите вистинско е ливцчево?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom