DotA 2

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.795
Поени од реакции
24.059
Најјако беше на не знам која верзија, со ботовите таа, спојките со ultimate orb кога се правеа!! :D
 

Kocka

Manchild
Член од
1 август 2006
Мислења
3.531
Поени од реакции
2.752
sandking so desolator ukopan u zemja mavase a bese untouchable.....furion so refresher ti stai dva pati u drva i tolku zaglaven si dokraj....itn itn...eden kup bagovi isto i so doom imase bagovi....katastrofa balans nikakov :D
 
Член од
19 јуни 2014
Мислења
52
Поени од реакции
42
Нага = Сузана Спасовска
PA = morTARD
Инвокер = Багнатиот
Nevermore = тешкиот
Syla = мечкарот
rexar = секирашот
ее времиња:rolleyes:
 

Ceci0

Captain
Член од
20 јануари 2011
Мислења
334
Поени од реакции
208
TC (ET) улти кај нас го викавме тепихот. Го постели тепихот
Shadow strike од QoP некои го викаа кекеле затоа што таков звук имаше кога ќе го фрлиш. (кекекеке)
Pudge = Дебелиот
Сларк = Гргуле
Снајпер = Пушката
ДК = Ламјата
Вака беа во мојата компјутерница овие, имаше и други бисери ама не ми текнуваат сега. Времињата кога Енчантрес имаше импетус како прва магија, времињата кога се правеше башер на Трол, Воид, Баратрум, Времињата кога Silencer имаше инферна, лечење, старфол и пасивен сајленс на атак. Кога рецептите од итемите беа во 10 различни продавници и беа со икони на скролови и читај ти ако немаш друга работа. Ех...
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.482
Поени од реакции
1.669
Range hero = Desolator x 5 + патика
Melee hero = Battlefury x 5 + патика

вака ние игравме во играчницата. :ROFLMAO:
 

Kocka

Manchild
Член од
1 август 2006
Мислења
3.531
Поени од реакции
2.752
TC (ET) улти кај нас го викавме тепихот. Го постели тепихот
Shadow strike од QoP некои го викаа кекеле затоа што таков звук имаше кога ќе го фрлиш. (кекекеке)
Pudge = Дебелиот
Сларк = Гргуле
Снајпер = Пушката
ДК = Ламјата
Вака беа во мојата компјутерница овие, имаше и други бисери ама не ми текнуваат сега. Времињата кога Енчантрес имаше импетус како прва магија, времињата кога се правеше башер на Трол, Воид, Баратрум, Времињата кога Silencer имаше инферна, лечење, старфол и пасивен сајленс на атак. Кога рецептите од итемите беа во 10 различни продавници и беа со икони на скролови и читај ти ако немаш друга работа. Ех...
lele silencerot so infernalite auuuuuuuuuu ccccccccccc toa bese pred 10 godini da ti ebam ej....10 godini igram dota ne mi se veruva
 

Kajgana Shop

На врв Bottom