Homeland

Член од
12 септември 2008
Мислења
746
Поени од реакции
533
жена ја заеба работата, па уште плавуша. ти ебам епизодата, а како ја чекав па...ц ц ц
 
Член од
25 јуни 2007
Мислења
2.307
Поени од реакции
1.134
жена ја заеба работата, па уште плавуша. ти ебам епизодата, а како ја чекав па...ц ц ц
И ја така мислев се дур не видовме кој друг имаше у колата, вака сеа е поинтересно. Се мислам приказнава ќе продужи и у наредната сезона.
 
Член од
5 април 2012
Мислења
8.120
Поени од реакции
8.909
И ја така мислев се дур не видовме кој друг имаше у колата, вака сеа е поинтересно. Се мислам приказнава ќе продужи и у наредната сезона.
Така ми се чини и мене од промото за финалето како само да се надоврзуваат работите и да ја продолжат приказната, но кај Хоумленд никогаш не се знае финалето може да биде спектакл
 
Член од
30 јануари 2014
Мислења
528
Поени од реакции
274
odlicna epizoda, posebno krajot, sto sli smisllile scenaristite. Ova e pretposledna epizoda, neli?
 

Klin

Колце
Член од
6 јануари 2014
Мислења
4.395
Поени од реакции
7.840
Можно е Хакани и неговата екипа да се врбувани, и сега да ги инфилтрираат во Афганистан како херои врз основа на борбата против САД, досега во соработка со Пакистанското разузнавање беа ликвидирани талибанските водачи, и на нивно место да се постават овие.Се останато е дел од сценариото-загинатите колатерална штета-и поуверливо сценарио.Нешто слично сценарио претходно со Иран.
Пакистан се етаблира како про-исламистичка земја и нема реперкусии за соработка со западот, во талибанските структури високо се позиционира нивни човек, и се добива нов директор на чело на компанијата, најверојатно сите знаеме кој.
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Бев назад, последниве 4 епизоди ги гледав наеднаш....
Трета сезона ако е тиња, оваа сезона се врати на сјајот од прва сезона.
Страшна сезона извадија, алал нека им е.
 
Член од
5 април 2012
Мислења
8.120
Поени од реакции
8.909
Не сум сигурен дали е валиден торентот сега пуштив да се симнува

Homeland S04E12 WEBRip XviD MP3-RARBG
 
Член од
5 април 2012
Мислења
8.120
Поени од реакции
8.909
Дада, тоа е тоа. Протече порано финалето
 
Член од
15 ноември 2011
Мислења
1.427
Поени од реакции
751
Има и Homeland.S04E12.WEBRip.x264-KYR[rarbg], симнав и гледам веќе. Едвај чекам да видам како ќе се одигра финалето.
 
Последно уредено:
Член од
5 април 2012
Мислења
8.120
Поени од реакции
8.909
Ужас, филер епизода да се стави како финале на сезона.
 
Член од
7 октомври 2011
Мислења
9.377
Поени од реакции
11.748
Ужас, филер епизода да се стави како финале на сезона.
Истото си го помислив. Како можеа после предходната епизода ова да го стават?Многу разочарувачки.
 
Член од
7 јули 2014
Мислења
1.243
Поени од реакции
1.162
Дa се нaдoврзaм нa критиките, денес пoсле изгледaнoвo финaле зaжaлив зa сите сaaти пoтрoшени нa серијaвa. Немa збoрoви штo мoжaт дa oпишaт кoлку сум рaзoчaрaн oд серијaвa!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom