Американски фудбал - NFL лига

Leo Bonnie

Кад се врате скитнице
Член од
20 декември 2008
Мислења
4.444
Поени од реакции
5.441
Купив месечна претплата на now.nfl.com за 2 долари, најдобро инвестираните досега. По цел ден гледам емисии за шампионите, најдобрите натпревари на сите времиња, скаутите на Џајантс, фудбал лајф итн. Препорака од мене да си платите 2 долари нема да зажалите, има многу интересни работи.
 

Leo Bonnie

Кад се врате скитнице
Член од
20 декември 2008
Мислења
4.444
Поени од реакции
5.441

thisisnoizy

Good things take time
Член од
29 јули 2010
Мислења
2.006
Поени од реакции
2.043
Shto imam edno chuvstvo deka Dallas kje tepaat vecher:D. Bash upllativ neshto sitno na niv.

Ravens :drk:
 

Leo Bonnie

Кад се врате скитнице
Член од
20 декември 2008
Мислења
4.444
Поени од реакции
5.441
Shto imam edno chuvstvo deka Dallas kje tepaat vecher:D. Bash upllativ neshto sitno na niv.

Ravens :drk:
Баш обратно, само Далас ме падна мене, не ми се веруваше дека баш Тони Ромо ќе ја прекине серијата на Сиетл на домашен терен.
 

thisisnoizy

Good things take time
Член од
29 јули 2010
Мислења
2.006
Поени од реакции
2.043
Houston tepaat ova nedella a i Baltimore.

Kje bide interesno i megju Denver i New England, ja mislam Patriots kje tepaat, Brady:D.
 

Leo Bonnie

Кад се врате скитнице
Член од
20 декември 2008
Мислења
4.444
Поени од реакции
5.441
Houston tepaat ova nedella a i Baltimore.

Kje bide interesno i megju Denver i New England, ja mislam Patriots kje tepaat, Brady:D.
Секогаш имал Пејтон проблеми со Брејди, посебно на гости но сезонава Патриотс немаат доволно играчи за да се носат со Денвер. Ако го затворат Гронк готова е утакмицата.
 
Член од
16 јануари 2009
Мислења
2.731
Поени од реакции
1.063
Почна NE-Denver, времето е ладно, редно е и менинг да го испошува својот дел од договорот и да се смрзне :icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom