Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

HristijanWR10

Bryan Kearney
Член од
11 април 2012
Мислења
10.757
Поени од реакции
20.465
Еден од вонбрачните на Ван Гал му донесоа, ај другиот на зима и да заличиме на клуб од Македонска прва лига :D
 
Член од
5 август 2008
Мислења
6.007
Поени од реакции
5.324
Лоши вести!!!

Aston Villa: Tom Cleverley will NOT be joining Aston Villa after Paul Lambert pulls out of deal mirr.im/1vFmqIk #avfc
Вила одамна се откажаа. Малце поголема плата барал манекенот, 60 000 неделно.
Сеа останаа само Евертон во игра и изгледа таму ќе заврши, најверојатно на позајмица
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.442
Поени од реакции
20.190
ако на некој му беа дадени 123123123123 шанси да се докаже во јунајтед тоа дефинитивно беше Велбек .... ќе остане запаметен по само една добро одиграна утакмица а тоа е гостинската со Реал каде постигна и добар гол.

Чао пријатно и помалце да се сопнуваш во иднина !!!!
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.894
Поени од реакции
10.517
Ова со Велбек од една страна е фала богу од друга страна (n)
од инат не би им го дал на Арсенал ради она со Вермален, би се праел глуп и би им го барал Коишчелни и така мртов сериозен би барал и да доплатат
 
Член од
15 јули 2009
Мислења
3.356
Поени од реакции
3.223
Инаку да не биде дека мрчам многу,али ова со Фалкао ми изгледа дека е мачкање очи за лошите игри,барем така ми изгледа.Инаку секако ќе биде добар маретиншки потег.Е сеа едно нешто ме мучи Велбек го дадовме Чича замина,Рвп повреден.Кој побогу ќе влага од клупа:confused:?
Џејмс ВИЛСОН.
 
Член од
5 февруари 2009
Мислења
7.386
Поени од реакции
3.808
Инаку да не биде дека мрчам многу,али ова со Фалкао ми изгледа дека е мачкање очи за лошите игри,барем така ми изгледа.Инаку секако ќе биде добар маретиншки потег.Е сеа едно нешто ме мучи Велбек го дадовме Чича замина,Рвп повреден.Кој побогу ќе влага од клупа:confused:?
На Вилсон најверојатно ќе му се даде шанса.
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
На Вилсон најверојатно ќе му се даде шанса.
Да да знаев дека одма него ќе го пишете,само некако ова не ми мириса на добро.Ништо останува да чекаме и да видимо како ќе тече сезоната.
 
Член од
5 август 2008
Мислења
6.007
Поени од реакции
5.324
Епа еден ЦФ ни треба за 4-3-3. Вилсон е спремен од клупа да влага, ајде дечко, имаш да учиш од напаѓачишта... :)
Руни конечно средина? Ако се деси ова, ГАЗИМЕ
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Руни конечно средина? Ако се деси ова, ГАЗИМЕ
да се надеваме дека ќе прифати, не знам што му е филмот. Или дај барем нека ги накрца тие 30 гола да ги помине и Чарлтон и Ширер и кој не па да видиме раат :)
 
Член од
5 февруари 2009
Мислења
7.386
Поени од реакции
3.808
Да да знаев дека одма него ќе го пишете,само некако ова не ми мириса на добро.Ништо останува да чекаме и да видимо како ќе тече сезоната.
Најверојатно ќе се игра 4-3-3 така да за тој тип на формација потребен ни е само еден класичен напаѓач, а Вилсон има голем потенцијал и се надевам дека ќе го искористи и во иднина ќе стане врвен голгетер.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom