Barclays Premier League - Season 2014/2015

Кој да ја отвори новата тема за следната сезона?


  • Вкупно гласачи
    83
Статус
Затворена за нови мислења.

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
Нешто слично и Роџерс го посоветува Ван Гал. Дека ПЛ е тврда. :D
Реја се рчка со изјавата ради тоа што ми падна смешно што од сите тренери во ПЛ баш он го кажа најочигледното нешто.
Јас го пишав постот за Сити со Стоук.....
 

Топче

Арсеналиста
Член од
18 септември 2010
Мислења
9.187
Поени од реакции
14.460
Блокирано ти е :pos:

Него зашто е толку тивко пред утакмицава? :unsure:
 
E

Epsilon

Гостин
Жал ми е за Манчестер, мислам дека најмногу пари истрошија годинава на трансфери од сите други клубови и пак не им носат резултати. Ајде можеби е само лош почеток, се надевам ќе се оправат.
Пет трансфери од кои само двајца имаат изиграно по еден натпревар Ерера и Ди Мариа, всушност вториот не го одигра цел натпревар. Следниот пат види ја и поставата на "rezultati.com".
 
Последно уредено од модератор:

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.551
Поени од реакции
52.343

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
не разбирам зошто мора да блокираат видеа од акаунт лоциран во Македонија каде што плаќаме претплата за СК. Нека блокираат видеа во земјине кај што никој не пренесува ПЛ и чао, ко нас шо ни прават not available in your country. Тоа што ние сме троа сељаци и сме нашле начин да го избегнеме ова со Хола ваму таму не значи дека сите ќе најдат :icon_lol:
 

Топче

Арсеналиста
Член од
18 септември 2010
Мислења
9.187
Поени од реакции
14.460
Зависи какво ќе биде видеото. Дали само со добри или само со лоши моменти :D

Изгледа толку беше од интересот на Арсенал
http://www.bbc.com/sport/0/football/28994304
Да да постиравме уште прееска у фан клуб

‏@bbcsport_david
#AFC haven't met Remy release clause but are in conversations with #QPR about rivalling #CFC for him - IF they let a forward go #bbcfootball

@bbcsport_david 4m
#AFC have dropped Remy interest. Enquired but no longer pursuing. Currently not close to any signings before deadline #QPR#CFC#bbcfootball
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.518
Поени од реакции
62.366
не разбирам зошто мора да блокираат видеа од акаунт лоциран во Македонија каде што плаќаме претплата за СК. Нека блокираат видеа во земјине кај што никој не пренесува ПЛ и чао, ко нас шо ни прават not available in your country. Тоа што ние сме троа сељаци и сме нашле начин да го избегнеме ова со Хола ваму таму не значи дека сите ќе најдат :icon_lol:
Пишав, има материјали од MOTD и мислам дека не игр улога од акде е аплоудерот, и да е од Британија, не смееш да користиш нивни снимки без нивен consent[DOUBLEPOST=1409483324][/DOUBLEPOST]Дојде Балотели у Ливерпул, и оп, одма изоставен од составот на Италија.
Coincidence? :D
 
Последно уредено:

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.551
Поени од реакции
52.343
Пишав, има материјали од MOTD и мислам дека не игр улога од акде е аплоудерот, и да е од Британија, не смееш да користиш нивни снимки без нивен consent
Не ми е зимано од МОТД, целите снимки од скај спортс ми се симнувани. Покривав за да не се гледа, ама проблемот е кога е даден играчот од блиску и се гледа беџот од ПЛ на дресот.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom