Фан клуб - РК Вардар

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Да, принтскрин од мејлот и го носиш на каса 2 часа пред натпревар... И оп, ти ги нема картите. После џабе извинување и враќање пари, ако си останеш пред сала. Финтата е да потврдат дека се е во ред пред натпреварот. Се надевам дека до вторник - среда ќе имаме завршница :)
и мене ми е за тоа ама да се надеваме дека ќе препратат пак.
 

Windfucker

Телемит, Темплар, Масон, Сциентолог во целибат
Член од
30 април 2010
Мислења
8.459
Поени од реакции
15.326
Како е здравствениот билтен на екипата?
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
14.024
Поени од реакции
36.785
Да, принтскрин од мејлот и го носиш на каса 2 часа пред натпревар... И оп, ти ги нема картите. После џабе извинување и враќање пари, ако си останеш пред сала. Финтата е да потврдат дека се е во ред пред натпреварот. Се надевам дека до вторник - среда ќе имаме завршница :)
Можеме во понеделник да пробаме со принт скрин да ги подигнеме картите за ако има компликации да иаме време да реагираме, не мора стриктно 2 часа пред натпреварот да одиме.
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Можеме во понеделник да пробаме со принт скрин да ги подигнеме картите за ако има компликации да иаме време да реагираме, не мора стриктно 2 часа пред натпреварот да одиме.
Тоа сакав да пишам, како совет. Проверете кога најрано можете да си ги подигнете картите. Ако има проблем, ќе имате време да си го решите проблемот и секако, да си ги добиете заслужените карти.

Јако ќе ви биде на трибина, ќе ви еам :D
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.171
Поени од реакции
34.298
Можеме во понеделник да пробаме со принт скрин да ги подигнеме картите за ако има компликации да иаме време да реагираме, не мора стриктно 2 часа пред натпреварот да одиме.
А може ли порано? Пошто не видов таква варијанта на сајтот...
Патем, понеделник е неработен ден :)
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
14.024
Поени од реакции
36.785
А може ли порано? Пошто не видов таква варијанта на сајтот...
Патем, понеделник е неработен ден :)
Otkako kje gi kupiš bilo koj den mozes da odis da gi podignes, eve ponedelnik ne ama vtornik kje pojdeme pa ako ima komplikacii ke rushime kancelarii xD
 
Член од
10 август 2012
Мислења
915
Поени од реакции
780
Ме сретнува комшија и ми вика ајде на металург (знае дека сум за Вардар) и се смееме нешто, и му викам купи карта, и ми вика неееее бе какво купување од работа имаше 300 карти па земав 3 :D ееее вештааачкии каде вака бе, уште го слушам сеа некој од нивна управа очекувавме да го срушиме рекордот од 15 мин за распродавање. трагедии
 
Член од
30 ноември 2013
Мислења
2.146
Поени од реакции
4.539
Ме сретнува комшија и ми вика ајде на металург (знае дека сум за Вардар) и се смееме нешто, и му викам купи карта, и ми вика неееее бе какво купување од работа имаше 300 карти па земав 3 :D ееее вештааачкии каде вака бе, уште го слушам сеа некој од нивна управа очекувавме да го срушиме рекордот од 15 мин за распродавање. трагедии
за жал, ништо подобар не е ни Вардар во однос на распределбата на картите ..
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.615
Поени од реакции
2.711
Другари и другарки, денес бевме сведоци на лекција за тоа што значи германски тим во ракомет :D

Ја ќе го ставам оптимизмот во џеб за сега.
Ako Flens imaat najaka odbrana u Bundes ondak so da ocekuvame posle ona so go vidovme od Kil... ke bide mn tesko tamo mada mislam deka nemaat takvi suteri kako Kil pa toa mi dava prostor da se opustam malce ali pak zustro ke bide premnogu
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Реално, после Хамбруг сите се улетаа и ооооооооооооооп, сега кочница малце, па ќе си поќутиме троа малце...
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
јас само ќе ви кажам дека многу професионално е сфатен Фленс па сега ќе видиме што ќе испадне.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom