Euro truck simulator 1/2 ( Truck games )

Незапирливи 1903/87

Изгорен за Вардар
Член од
20 јули 2011
Мислења
3.494
Поени од реакции
9.984
има нов апдејт ,сосе нова AI за сообраќајот .... :) не знам дали примети , коа ќе удриш во автомобил ,самиот се враќа назад , наместо ти да мора да се мрднеш и тоа да ти одглави пат :)
Не сум возел одамна, не сум во тек што има ново :)
 
Ф

Флеш

Гостин
Не сум возел одамна, не сум во тек што има ново :)
закон е :D .... возам кај влезот на Мадрид (пач) и вртам поглед у телевизор , право у колона на возила .... и ајде по навика кој прв ќе се тргне од местото (секогаш ти :) ) АМА овој пат ти нишо не праиш ,се изненадив .... ти се тргаат сами и си продолжуваат .... ко нишо да не е или пак ти исчезнува возилото .... цепки :) :) :)
 
Член од
28 ноември 2011
Мислења
139
Поени од реакции
24
Дајте линк од пачот нов ?
 
Член од
30 август 2009
Мислења
262
Поени од реакции
78
Eve vaka, ja igram igrava i mi e OK, ama daleko nazad okolu 8-9 god. pamtam imashe ista vakva igra znam neshto u desniot agol na istata imashe zvezdi (kao demek treba da gi ispunash) se sekava nekoj kako se vikashe ?o_O
 
Член од
25 ноември 2013
Мислења
1.634
Поени од реакции
1.489
Eve vaka, ja igram igrava i mi e OK, ama daleko nazad okolu 8-9 god. pamtam imashe ista vakva igra znam neshto u desniot agol na istata imashe zvezdi (kao demek treba da gi ispunash) se sekava nekoj kako se vikashe ?o_O
Не сум сигурен али можеби е 18 wheels of steel.
 
Член од
8 јануари 2013
Мислења
5.052
Поени од реакции
12.936
Како да направам на лаптоп да викнам служба? На пц знам дека беше f7 ама на лаптоп ми нејќе ниедно од тие горе, а неможам да започнам друга тура неам пари оштета да платам, ептен заглавен сум :(
 

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.920
Поени од реакции
11.945
Како да направам на лаптоп да викнам служба? На пц знам дека беше f7 ама на лаптоп ми нејќе ниедно од тие горе, а неможам да започнам друга тура неам пари оштета да платам, ептен заглавен сум :(
оди види во контролите да не имаш некоја збрка.
 
Член од
25 ноември 2013
Мислења
1.634
Поени од реакции
1.489
Како да направам на лаптоп да викнам служба? На пц знам дека беше f7 ама на лаптоп ми нејќе ниедно од тие горе, а неможам да започнам друга тура неам пари оштета да платам, ептен заглавен сум :(
Ја ја возам на лаптоп исто ми е ф7.види кај навигациски систем кој тастер ти покажува испод онаа телефонската слушалка,или па провери у контроли,имаш сменето изглеа.
 
Член од
8 јануари 2013
Мислења
5.052
Поени од реакции
12.936
Средив, фората да ти било со fn да ги стискаш f5,f6,f7.. Јас навикнат од пц и не ги стискав со тоа ...:D
 

Vandal

CURVA NORD
Член од
12 август 2012
Мислења
1.046
Поени од реакции
1.095
Дајте ми крак шо работи аман се измачив
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
325
Поени од реакции
11
Ја играм најновата верзија со најновата Truck Sim мапа но името на компаниите не се смени некое решение за ова?[DOUBLEPOST=1402340233][/DOUBLEPOST]

Дечки мапава е одлична за играње доколку сакате да ја симнете, симнете ја од мојот сајт. Бидејќи на друго место ја нема :confused:

Клик тука

Доколку незнаевте овој месец ќе излезе Euro truck simulator multiplayer :vozbud:

Прегледај го приврзокот 86457
Друже неможам никако да ја симнам оваа твоја мапа,кликнувам на линкот ама само знакчето на мега стои и ништо друго.Ако можеш дај некој друг линк за симнување.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom