Саншајн.
Член од:
24 февруари 2012
Мислења:
851
Допаѓања:
1.891
Поени од трофеи:
130
Пол:
Женско

Сподели преку:

Саншајн.

Женско

Девојчиња пичка се бричи, не глава! 3 март 2014

  1. parvati
   parvati
   Леј ле : D
   Понапали ме сс нокчиња од цурицу, што гу постира сга.
   Добар избор, само тој ланче некако не ми штима. Имаш укус ; ) Егзотик : D
   1. На Саншајн. му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Саншајн.
    Саншајн.
    Благодарам, сакам ваков стил, не сакам да биде пренатрупано ко некоја елка :D кај и да е ке ги извадам тие работи од плакар :D не се пали ке мора да викам пожарната да те изгаси :)))
    8 април 2014
   3. parvati
    parvati
    Пожарна?
    Прво нешто што ме асоцора овј збор е девојка пожарникарка,зацрнета од дим у образи,индијански Покахонтас тен, истакнати облине куде ме прска сс тој бело за гасење ватру.... После ја ке гу прскам њума : D
    8 април 2014
   4. Саншајн.
    Саншајн.
    хахахаха ту мач филмови :D
    8 април 2014
  2. Саншајн.
   Саншајн.
   Девојчиња пичка се бричи, не глава!
   1. На Shawn Spencer и (deleted user) им се допаѓа ова.
  3. Саншајн.
   Саншајн.
   Во забите си како распоред на часови: Англиски, Македонски, ПРАЗЕН, Биологија, Историја, ПРАЗЕН!!!
   1. На ^OMG^ и lady fairy им се допаѓа ова.
  4. Саншајн.
   Саншајн.
   Разлика мегу македонска и грчка свадба е тоа што зете мили зете ја пеат два пати.
   1. На MIL и Коњаникот Сабја им се допаѓа ова.
  5. Саншајн.
   Саншајн.
   9 месеци го носиш, 5 саата го раѓаш, 2 години не спиеш како човек. И на крај на татко му личело
   1. На Keepitreal и Zoza им се допаѓа ова.
  6. ^OMG^
   ^OMG^
   Lele statusov me iznasmea... bravo ej :D... haahahha... da mozam nekade 1000 lajka bi stegnal
   1. На Саншајн. му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Саншајн.
    Саншајн.
    Некој се сети на мене хехехех :P Пиши прајват порака што ти се дешава одамна немаме зборено :D
    7 ноември 2013
  7. Someday..
   Someday..
   Се вратииии...убавоо!!
   1. На Саншајн. му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Саншајн.
    7 ноември 2013
  8. Бомбастичен Дрогираш
   Бомбастичен Дрогираш
   Го изгледа The Invasion?
   Коментари за него :)
   1. На Саншајн. му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Саншајн.
    Саншајн.
    Да да,предобар е.Баш по мој вкус.Мислам да го изгледам пак но тоа кога ке имам нов лимит на интернет :3 Ако имаш некој сличен кажувај.Jaс најдов филмови со интересен наслов но кога ја видов годината на снимањето се пореметив :D Сега планирам да гледам Aquila roja (шпанска серија со кралеви и кралици-не од оние на кои сме навикнати туку од стилот на The Tudors.aко си љубител на такви можеш да ја зирнеш Аquila Roja )
    23 октомври 2013
   3. Бомбастичен Дрогираш
    Бомбастичен Дрогираш
    Не гледам многу серии, али може да ја ѕирнам но не сега, декември или можда следната година. Иначе не ми текнува на друг филм како инвазија.
    23 октомври 2013
  9. Коловрт
   Коловрт
   Саншајн, правилно би било "what does that mean", не "what does mean that". Чисто информативно, без сеирење, слободно бриши ако сакаш, ама акал за другпат. ;)
   1. Саншајн.
    Саншајн.
    Абе се збркав инаку добро го владеам англискиот,за една грешка ме изедоа :P фала сепак хехехе :D не се лутам ама не сакам некој да тера сеир на сметка на мртов човек,тоа е се. :)
    5 октомври 2013
   2. Коловрт
    Коловрт
    Welcome to the internet, Саншајн. Ја знаеш онаа „трипати мери - еднаш сечи“? Тука важи „трипати прочитај - еднаш објави“. :)
    5 октомври 2013
   3. Саншајн.
    Саншајн.
    Ок ке знам за следен пат :D ^_^
    5 октомври 2013
  10. Provenzano
   Provenzano
   1. На Саншајн. му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Саншајн.
    Саншајн.
    Фалааа преубаво си поминав ^_^
    1 септември 2013
  11. Keepitreal
   Keepitreal
   ;) само подрав :D
   1. Саншајн.
    Саншајн.
    Фалааааааааааааа што работиш?арен? :D
    19 август 2013
   2. Keepitreal
    Keepitreal
    Aбе ете се прибервам малце. Да се средам, урлавме летово сеа малце на чилаут сум... Кај тебе како е ?
    19 август 2013
   3. Саншајн.
    Саншајн.
    Супер сум нема ништо посебно...само In love. :P
    кај на одмор беше?
    19 август 2013
  12. Саншајн.
   Саншајн.
   Пошто ги лажите по слики дека се “Najubava si mackoooooooooo <33", "Lepotice bleskash sexyyyyy :****" и слично, зато се пријавуват за Мис.
   1. На NikolaMKD91, parvati и Коњаникот Сабја им се допаѓа ова.
  13. Pluh
   Pluh
   Добра вест за кајганаџиите конечно. Ќе ти викаат сега да си ја сјебеш врската само за да не ги замараш со љубовните постови :D
   1. Саншајн.
    Саншајн.
    :( just leave me alone ok?
    11 август 2013
  14. Саншајн.
   1. На Блу му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Liviu
    7 август 2013
   3. Саншајн.
    Саншајн.
    :* другар ми,како си?
    8 август 2013
  15. brla
   brla
   nemoj da bides tolku sramezlivA :)))
   1. На Саншајн. му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Погледнете ги претходните коментари...
   3. brla
    brla
    heh go znam jas lekot e vo pogolemo dvizenje kontakt so poveke licnosti i samo po sebe ke pocnes da se opustas sea nemoze se odednas ...:)
    16 јули 2013
   4. Саншајн.
    Саншајн.
    Ти благодарам многу..ке се потрудам ако ми успее имаш пиво од мене :)
    16 јули 2013
   5. brla
    brla
    hehe mora da se pocne od negdee znaess a za pivo ne e problem ja ke te castam :)))
    16 јули 2013
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Женско
 • Вчитување...