Секс на првата вечер

Секс на првата вечер?


  • Вкупно гласачи
    316

blue ladybug

Фанг ловер
Член од
5 февруари 2013
Мислења
5.210
Поени од реакции
11.803
Бубамаро :)
ебеш и бегаш кога си во врска, кога тоа го праиш само за издувување.
додека пак кога си соло не би рекол дека ке ја чурнеш особено ако си немала односи подолго време па ако и ви се погоди мх мх
Па не би рекла дека во врска го правиш тоа. После секс имаш галење, милување, бакнување. Па може да падне уште една партија. Ако ти е само за издувување сексот, не знам дали тоа е баш врска.

За соло не знам како е, јас одамна сум во врска, дури и заборавив што значи соло. :P
Го пишувам тоа што ми го кажале други солисти како тебе. ;) Посебно од машки аспект работиве ми се многу интересни, а бидејќи си се дружам најчесто со другари, секогаш паѓаат вакви некои теми на муабет. Нормално на моја иницијатива, сакам да си ги потпрашувам на вакви некои теми. :)
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.846
Поени од реакции
10.442
Па не би рекла дека во врска го правиш тоа. После секс имаш галење, милување, бакнување. Па може да падне уште една партија. Ако ти е само за издувување сексот, не знам дали тоа е баш врска.

За соло не знам како е, јас одамна сум во врска, дури и заборавив што значи соло. :P
Го пишувам тоа што ми го кажале други солисти како тебе. ;) Посебно од машки аспект работиве ми се многу интересни, а бидејќи си се дружам најчесто со другари, секогаш паѓаат вакви некои теми на муабет. Нормално на моја иницијатива, сакам да си ги потпрашувам на вакви некои теми. :)
не не мислев кога идеш со некоја а пеглаш сасвим трета за издувување :)
и јас пополека заборавам како е да си солиста :D
 
A

AnFem

Гостин
Па не би рекла дека во врска го правиш тоа. После секс имаш галење, милување, бакнување. Па може да падне уште една партија. Ако ти е само за издувување сексот, не знам дали тоа е баш врска.

За соло не знам како е, јас одамна сум во врска, дури и заборавив што значи соло. :P
Го пишувам тоа што ми го кажале други солисти како тебе. ;) Посебно од машки аспект работиве ми се многу интересни, а бидејќи си се дружам најчесто со другари, секогаш паѓаат вакви некои теми на муабет. Нормално на моја иницијатива, сакам да си ги потпрашувам на вакви некои теми. :)
Бубамаро, си ја утнала работава некаде. После секс се пали џоинт и се игра кантер страјк. Тоа галење и милување го има само во приказните.
 

blue ladybug

Фанг ловер
Член од
5 февруари 2013
Мислења
5.210
Поени од реакции
11.803
Бубамаро, си ја утнала работава некаде. После секс се пали џоинт и се игра кантер страјк. Тоа галење и милување го има само во приказните.
Мори ти си ја утнала работата. Џоинт се пали пред секс, за поинтензивен да биде. Пробај вака ја како што ти викам, после ќе видиш како има да се галиш. Кантер не играм.
не не мислев кога идеш со некоја а пеглаш сасвим трета за издувување :)
и јас пополека заборавам како е да си солиста :D
Е така да ми пегла некоја, ушите има да му ги испеглам, со вистинска пегла. :P
 
M

Muranyi

Гостин
Ова нема врска со чистата совест. Јас ако одлучам дека со некој сакам само да се плеснам за една вечер, таму веќе не ми работи совеста. Се препуштам на инстинкти. На тоа јас лично повеќе гледам како мала авантура која сакам да ја искусам, да пробам како е.
А ако некој го симпатишам повеќе време, дефинитивно нема да се плескам со него од прва вечер. Ќе одиме со малку заведување и глумење неодоливост. Пошто ако ми се свиѓа, ќе сакам да го задржам за подолго. Нели? :)
Од нашите македонски познати фаци, меракот му го имам на ова дете. Помало е од мене, а јас со помали не можам, ама за него ќе направам еден голем исклучок.
Како би го исцедила... уффффффффффф:vozbud:
Одма има 5 кила да му испотам :D





И чекај уште една со шампионските бои кои ги носи да ставам. :noze:
За соло не знам како е, јас одамна сум во врска, дури и заборавив што значи соло. :P
Го пишувам тоа што ми го кажале други солисти како тебе. ;)
Ја знаете онаа, "Легни си, ќе ти помине"? Е така и јас. Ќе си легнам, ќе се наспијам и ко ќе станам не ми се ебе веќе. :D
Како сега нa пример. Како има да спијам...;)
Жени, иди разбери ги:LOL:
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.846
Поени од реакции
10.442
Мори ти си ја утнала работата. Џоинт се пали пред секс, за поинтензивен да биде. Пробај вака ја како што ти викам, после ќе видиш како има да се галиш. Кантер не играм.
Е така да ми пегла некоја, ушите има да му ги испеглам, со вистинска пегла. :P
е да он ке ти се пофали ако пегла на страна :P
ете тоа ми беше муабетот за еби бегај зашто у спротивно ризикуваш да бидеш разоткриен :cool:
иначе несакаш да те извараат али радо ти би изварала хе хе
 
M

Muranyi

Гостин
Јас незнам што не е јасно во цитираново или оти можеби само ние се разбираме меѓусебно :)
Јас не се ни трудам да разберам оти тоа е надвор од мојата моќ за сфаќање на работите, туку нејасно ми е зошто бубамарата си легнува да спие кога веќе има дечко:D
Бубамаро не се лути само се шалам.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Јас не се ни трудам да разберам оти тоа е надвор од мојата моќ за сфаќање на работите, туку нејасно ми е зошто бубамарата си легнува да спие кога веќе има дечко:D
Бубамаро не се лути само се шалам.
Може тогаш не бил до неа, може биле лути, скарани, може сакала со друг, итн. се има во женска глава и женска ташна :)
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.606
Поени од реакции
10.846
Јас не се ни трудам да разберам оти тоа е надвор од мојата моќ за сфаќање на работите, туку нејасно ми е зошто бубамарата си легнува да спие кога веќе има дечко:D
Ај размисли уште еднаш зошто :icon_mrgr:
 
M

Muranyi

Гостин
Ај размисли уште еднаш зошто :icon_mrgr:
:sneaky:
--- надополнето: 12 декември 2013 во 21:09 ---
Може тогаш не бил до неа, може биле лути, скарани, може сакала со друг, итн. се има во женска глава и женска ташна :)
Замисли си ситуација- позади профилот на бубамарата седи твојата девојка/вереница/жена:свиркам:
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Замисли си ситуација- позади профилот на бубамарата седи твојата девојка/вереница/жена:свиркам:
Бубамарата не е од вчера, добро има разглобено каде нејзиниот чита и пишува :)

Али ситуацијава која ја споменуваш во идно време сигурно ќе му се деси некому, па веројатно ќе има прилично голема кавга или лап топ по глава:)
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.610
Мори ти си ја утнала работата. Џоинт се пали пред секс, за поинтензивен да биде. Пробај вака ја како што ти викам, после ќе видиш како има да се галиш. Кантер не играм.
Е така да ми пегла некоја, ушите има да му ги испеглам, со вистинска пегла. :P
Бубамаро, си ја утнала работава некаде. После секс се пали џоинт и се игра кантер страјк. Тоа галење и милување го има само во приказните.

Why not pred i posle?
 

blue ladybug

Фанг ловер
Член од
5 февруари 2013
Мислења
5.210
Поени од реакции
11.803
Жени, иди разбери ги:LOL:
Што сакаше писателот тука да каже со постовите кои ми ги цитирал? :noze:
--- надополнето: 12 декември 2013 во 23:01 ---
е да он ке ти се пофали ако пегла на страна :P
ете тоа ми беше муабетот за еби бегај зашто у спротивно ризикуваш да бидеш разоткриен :cool:
иначе несакаш да те извараат али радо ти би изварала хе хе
Кај бе тоа си читал дека сакам јас да варам? Каде сум изјавила такво нешто?

Вие машките не сте свесни дека ние жените секогаш знаеме кога сте не изварале. Факт. Може немаме сигурни докази за тоа, ама знаеме. ;)
--- надополнето: 12 декември 2013 во 23:03 ---
Јас не се ни трудам да разберам оти тоа е надвор од мојата моќ за сфаќање на работите, туку нејасно ми е зошто бубамарата си легнува да спие кога веќе има дечко:D
Бубамаро не се лути само се шалам.
Ќе ти шепнам на уфце зошто...
Не се лутам, уживај. ;)
 

Bitcoin

Член од
24 мај 2005
Мислења
5.530
Поени од реакции
13.903
Продавам копија од лична карта на бубамарава... цена по договор, ПП :свиркам:

Бубамаро, си ја утнала работава некаде. После секс се пали џоинт и се игра кантер страјк. Тоа галење и милување го има само во приказните.
То е то :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom