Нови игри

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.483
Поени од реакции
33.585
Se izlaza nekoj da simne Amazing Spiderman? Izglea nema uste working release.
Dzirnav gameplay.. totalno ke ja skokav. 7 giga sea za dzabe frliv.
 

hEnDo

すべてのメンバーを尊重する
Член од
17 април 2012
Мислења
2.541
Поени од реакции
4.767

Ја има на Zamunda
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.698
Поени од реакции
27.624
Коа ќе излезе Sleeping Dogs Skidrow, некој нека ми титне.
Од она што читав вака стојат работите... на кракот се работи ама тешко иде, јака заштита имала играта.
Нема гласини, ама можно е да се појават гласини ( :) ) дека продукциската куќа позади играва им платила на рилиз групиве да оддолжат :D
Еден вика иста заштита имала како прототајп 2, за која имаше рилиз 3 дена откако излезе.
Други викаат дека има иста заштита ко некоја side верзија на новата Hitman, која била пуштена на 1 Август а за нејзе уште нема крак.
Ова последново ме плаши ама пак и кажува дека кракериве имале многу време до сеа.

Ни јас не знам веќе што да мислам, не знам дали ќе излезе за 2-3 дена или за неколку недели.
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
9.998
Поени од реакции
6.023
Други викаат дека има иста заштита ко некоја side верзија на новата Hitman, која била пуштена на 1 Август а за нејзе уште нема крак.
Ова последново ме плаши ама пак и кажува дека кракериве имале многу време до сеа.

Ни јас не знам веќе што да мислам, не знам дали ќе излезе за 2-3 дена или за неколку недели.
Јас ја чекам горенаведената игра. Т.е. стаза е, Hitman Sniper Chalenge.
За тие што направиле pre-order, ја добиле. Се мислев да прашам дали ја има или ако ја нема, зошто уште ја нема. Ама ете, некој добар се најде и пушти инфо за ‘итменот.:)

А Заспаните кученца, ваљда ќе ја пробам. Претходните верзии од играва не ми правеа мерак. Носеа име True Crime.
 

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
За Sleeping Dogs, според тоа што го прочитав за играва, луѓето се навистина импресионирани од одредени елементи кои се вметнати во играта, како што е иновативната melee борба, пукањето, и такви некои работи, ама... само на Xbox.
PC верзијата наводно била само ужасен порт. Контролите биле тапа, одредени работи не функционирале воопшто (некои копчиња што треба да се кликаат со маус), итн, итн. Листата на грешки не беше баш најкратка.
Препорачливо е да се чека некоја недела, дур не излезе некоја закрпа, да не речам patch, за барем најголемите проблеми да ги реши.
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.483
Поени од реакции
33.585
10tina giga ne rizikuvam pa sto saka neka e, ovoj mesec ke kriziram. Pisete sto kako.. eve na arena sto ima:

Sleeping Dogs STEAM UNLOCKED + HD PACK [NO CRACK]-P2P
Sleeping.Dogs.Update.1.4.Cracked-P2P
 

Woofer

I'm a very neat monster.
Член од
21 април 2010
Мислења
854
Поени од реакции
325
10tina giga ne rizikuvam pa sto saka neka e, ovoj mesec ke kriziram. Pisete sto kako.. eve na arena sto ima:

Sleeping Dogs STEAM UNLOCKED + HD PACK [NO CRACK]-P2P
Sleeping.Dogs.Update.1.4.Cracked-P2P
Излезе Sleeping Dogs Limited Edition со HD текстури и Triad Enforcer DLC али P2P кракот не ми е баш сигурен.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.698
Поени од реакции
27.624
треба да е ок, повеќето од коментариве по приватниве тракери викаат дека им работи
како и да е ова е одлично што ја кракнале, на skidrow им давам до утре шанса!
 

POS-51

Infinity Driver
Член од
11 ноември 2008
Мислења
1.411
Поени од реакции
444
Ја симнав sleeping dogs од замунда 3DM верзијата, супер работи, исто така го инсталирав и најновиот пач 1.4 уште HD текстурите да ги симнам, одлична е играва само што не е оптимизирана
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
9.998
Поени од реакции
6.023
Ја симнав sleeping dogs од замунда 3DM верзијата, супер работи, исто така го инсталирав и најновиот пач 1.4 уште HD текстурите да ги симнам, одлична е играва само што не е оптимизирана
На што ПЦ ја проба?
 

Овердрајв

Модератор
Член од
5 ноември 2005
Мислења
4.255
Поени од реакции
569
Добра е, ОК оди и на стари компјутери како мојот, само лошо се игра без контролер..
 
Член од
27 април 2011
Мислења
2.306
Поени од реакции
3.043
Која верзија ја пробавте за да знам која да ја симнувам ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom