Најсекси пратеничка во Македонија

zee German

mpkfa
Член од
12 август 2009
Мислења
6.402
Поени од реакции
6.022
^
немат четириевче , излеа никој не и имат кажано да ја разочарат.
--- надополнето: Jul 27, 2011 1:40 PM ---
а мене 16 години да чекам ,некако ми се многу :D
 

Џони.

Не е Џони.
Член од
4 ноември 2009
Мислења
1.554
Поени од реакции
1.037
Емира е најсекси некако. :)
 
S

Shellshock nam67

Гостин
ne e losa i moj izbor bi bila ;)
--- надополнето: Jul 27, 2011 2:23 PM ---
Не сум многу по плавушите ама...



Марија Андоновска...

п.с. Абе ова ви е од старото собрание... чекајте, во новото можи ќе има некои измени. Па можи СДСМ ќе изненадат :D
ova brat za blow job ne e losa :drk:
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.204
Поени од реакции
78.730
Според мене Ермира Мехмети - Деваја убедливо е најбоље. Уствари сите албанки владеат на листава.

Оваа е тешка сељанка што поима нема како да се облака и нема стил. Сеа у задње време малку се подопраила у поглед на вкусот за облекуење, фризура и шминка (стил). Изглеа некој ја посоветувал некако.
Ова не би го рекол за Теута Арифи. Од Албанките, се гледа дека једина она има каков-таков вкус.

Иначе се слагам дека ако се глеа низ призма на убавина, плус стил и вкус, Мехмети или Мехмед (како и да е) е најбоља, пошто нашла село без кучиња и владее. Тоа значи дека другиве на листана се грди, дури и за моите ниски стандарди, а повеќето од нив се оперирани и од чувство за стил и вкус, при облакање.
--- надополнето: Jul 27, 2011 2:27 PM ---
Оваа да, али види и ја молимте кошуљата, шминката и ташната. Изглеа мисли дека е доволно да биде прити, па за другото нема везе.
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Оваа е тешка сељанка што поима нема како да се облака и нема стил. Сеа у задње време малку се подопраила у поглед на вкусот за облекуење, фризура и шминка (стил). Изглеа некој ја посоветувал некако.
Ова не би го рекол за Теута Арифи. Од Албанките, се гледа дека једина она има каков-таков вкус.

Иначе се слагам дека ако се глеа низ призма на убавина, плус стил и вкус, Мехмети или Мехмед (како и да е) е најбоља, пошто нашла село без кучиња и владее. Тоа значи дека другиве на листана се грди, дури и за моите ниски стандарди, а повеќето од нив се оперирани и од чувство за стил и вкус, при облакање.
Лелее Божее...па ајде да донесеме некој топ-модел да биде пратеничка па да биде селото со куче.

Иначе мене повеќе ме беднисува таа Мерал Узеири-Ферати!

Весна Бендевска е најдобра помеѓу милфиците :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom