Вести и случувања

Дискусии, новости и случувања од целиот свет.

 1. Македонија

  Теми:
  735
  Мислења:
  141.699
  Последно: Македонија во 2015 стана ПРОТЕКТОРАТ VOLK2234, 28 февруари 2017 во 00:09
  RSS
 2. Свет

  Теми:
  2.009
  Мислења:
  62.932
  Последно: Вистината за ЕУ која се премолчува Ireal, 27 февруари 2017 во 23:17
  RSS
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи ↓
Последно мислење
 1. Crazy in Love
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  3.854
 2. Нuкола
  Одговори:
  25.048
  Прегледи:
  3.607.421
 3. Misirkov
  Одговори:
  7.751
  Прегледи:
  524.202
 4. Нuкола
  Одговори:
  9.247
  Прегледи:
  381.430
 5. Нuкола
  Одговори:
  4.905
  Прегледи:
  279.776
 6. Crazy in Love
  Одговори:
  2.821
  Прегледи:
  155.902
 7. Bratot
  Одговори:
  1.854
  Прегледи:
  147.715
 8. Arthokk Lionheart
  Одговори:
  1.833
  Прегледи:
  94.764
 9. Ficiani
  Одговори:
  556
  Прегледи:
  86.042
 10. oon
  Одговори:
  601
  Прегледи:
  65.322
 11. Shellshock nam67
  Одговори:
  210
  Прегледи:
  58.780
 12. VOLK2234
  Одговори:
  670
  Прегледи:
  56.694
 13. Vanlok
  Одговори:
  196
  Прегледи:
  43.524
 14. .:makedonec:.
  Одговори:
  607
  Прегледи:
  42.136
 15. Syn
  Одговори:
  470
  Прегледи:
  41.986
 16. Vanlok
  Одговори:
  183
  Прегледи:
  33.588
 17. Misirkov
  Одговори:
  407
  Прегледи:
  32.560
 18. Смрт за зони и пајак воз.
  Одговори:
  194
  Прегледи:
  30.840
 19. Misirkov
  Одговори:
  153
  Прегледи:
  30.661
 20. Ligar
  Одговори:
  394
  Прегледи:
  29.630
 21. red`black
  Одговори:
  214
  Прегледи:
  28.042
 22. Crazy in Love
  Одговори:
  427
  Прегледи:
  26.668
 23. dzonyb
  Одговори:
  120
  Прегледи:
  26.158
 24. dzonyb
  Одговори:
  308
  Прегледи:
  23.548
 25. Pere
  Одговори:
  332
  Прегледи:
  23.006
 26. Shellshock nam67
  Одговори:
  302
  Прегледи:
  19.902
 27. Не-го-знам
  Одговори:
  34
  Прегледи:
  18.867
 28. Бате Недев
  Одговори:
  212
  Прегледи:
  17.648
 29. Ајсшутер
  Одговори:
  244
  Прегледи:
  17.324
 30. Јован Чорбе
  Одговори:
  92
  Прегледи:
  16.901
 31. Бачето
  Одговори:
  135
  Прегледи:
  16.741
 32. Misirkov
  Одговори:
  77
  Прегледи:
  16.540
 33. Мари
  Одговори:
  230
  Прегледи:
  16.526
 34. SS Divizion Totencof
  Одговори:
  35
  Прегледи:
  16.254
 35. thisisnoizy
  Одговори:
  56
  Прегледи:
  15.842
 36. oon
  Одговори:
  49
  Прегледи:
  13.355

Опции за прикажување на темите

Вчитување...