Вести и случувања

Дискусии, новости и случувања од целиот свет.

 1. Македонија

  Теми:
  735
  Мислења:
  141.699
  Последно: Македонија во 2015 стана ПРОТЕКТОРАТ VOLK2234, 28 февруари 2017 во 00:09
  RSS
 2. Свет

  Теми:
  2.009
  Мислења:
  62.932
  Последно: Вистината за ЕУ која се премолчува Ireal, 27 февруари 2017 во 23:17
  RSS
Подреди:
Наслов ↓
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. Crazy in Love
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  3.854
 2. Curious
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  3.460
 3. Sultan
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  811
 4. Ернесто ЧЕ Гевара
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1.998
 5. Misirkov
  Одговори:
  176
  Прегледи:
  12.265
 6. Syn
  Одговори:
  470
  Прегледи:
  41.986
 7. Mussolini
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1.008
 8. Bratot
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  748
 9. Триптико
  Одговори:
  85
  Прегледи:
  11.512
 10. Misirkov
  Одговори:
  94
  Прегледи:
  7.780
 11. SS Divizion Totencof
  Одговори:
  35
  Прегледи:
  16.254
 12. Toecutter
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1.722
 13. dzonyb
  Одговори:
  308
  Прегледи:
  23.548
 14. .:makedonec:.
  Одговори:
  607
  Прегледи:
  42.136
 15. The xx
  Одговори:
  44
  Прегледи:
  6.368
 16. Human
  Одговори:
  46
  Прегледи:
  3.985
 17. Bratot
  Одговори:
  1.854
  Прегледи:
  147.715
 18. ^X^
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  917
 19. IsidoraD
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1.941
 20. Бачето
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  3.031
 21. Нuкола
  Одговори:
  4.905
  Прегледи:
  279.776
 22. thisisnoizy
  Одговори:
  56
  Прегледи:
  15.842
 23. Pere
  Одговори:
  332
  Прегледи:
  23.006
 24. Crazy in Love
  Одговори:
  2.821
  Прегледи:
  155.902
 25. Misirkov
  Одговори:
  7.751
  Прегледи:
  524.202
 26. L'Etranger
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  2.538
 27. Џои
  Одговори:
  86
  Прегледи:
  5.441
 28. Бачето
  Одговори:
  135
  Прегледи:
  16.741
 29. Нuкола
  Одговори:
  9.247
  Прегледи:
  381.430
 30. Ligar
  Одговори:
  394
  Прегледи:
  29.630
 31. Смрт за зони и пајак воз.
  Одговори:
  194
  Прегледи:
  30.840
 32. oon
  Одговори:
  34
  Прегледи:
  2.807
 33. dzonyb
  Одговори:
  120
  Прегледи:
  26.158
 34. Misirkov
  Одговори:
  407
  Прегледи:
  32.560
 35. Misirkov
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  655
 36. Ајсшутер
  Одговори:
  244
  Прегледи:
  17.324

Опции за прикажување на темите

Вчитување...