Вести и случувања

Дискусии, новости и случувања од целиот свет.

 1. Македонија

  Теми:
  735
  Мислења:
  141.685
  RSS
 2. Регион

  Теми:
  1.184
  Мислења:
  55.708
  Последно: Бугарски колеж во Албаниjа? fmi, 21 февруари 2017 во 08:57
  RSS
 3. Свет

  Теми:
  2.009
  Мислења:
  62.924
  Последно: Крај на Европската цивилизација.... Bafra, 22 февруари 2017 во 10:27
  RSS
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. Crazy in Love
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  3.826
 2. vonKarajan
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1.133
 3. Ернесто ЧЕ Гевара
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1.969
 4. Идиот на Социјализмот
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  2.380
 5. jamajka
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  560
 6. Нuкола
  Одговори:
  7.850
  Прегледи:
  327.641
 7. Бачето
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  3.001
 8. Ne_sum_ja
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2.686
 9. Curious
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  3.442
 10. VOLK2234
  Одговори:
  56
  Прегледи:
  9.291
 11. VOLK2234
  Одговори:
  35
  Прегледи:
  6.521
 12. L'Etranger
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  2.524
 13. Нuкола
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1.236
 14. Нuкола
  Одговори:
  4.905
  Прегледи:
  277.867
 15. Бачето
  Одговори:
  135
  Прегледи:
  16.651
 16. Триптико
  Одговори:
  85
  Прегледи:
  11.452
 17. Vanlok
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  3.513
 18. red`black
  Одговори:
  214
  Прегледи:
  27.906
 19. Maturant666
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  5.894
 20. Ligar
  Одговори:
  389
  Прегледи:
  29.019
 21. Vanlok
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  5.398
 22. The xx
  Одговори:
  44
  Прегледи:
  6.328
 23. Не-го-знам
  Одговори:
  34
  Прегледи:
  18.844
 24. Јован Чорбе
  Одговори:
  91
  Прегледи:
  16.732
 25. Anco
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  11.727
 26. Crazy in Love
  Одговори:
  2.808
  Прегледи:
  153.445
 27. Смрт за зони и пајак воз.
  Одговори:
  194
  Прегледи:
  30.737
 28. dzonyb
  Одговори:
  120
  Прегледи:
  26.098
 29. Francesco Totti
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  6.537
 30. teneke
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  10.299
 31. Arthokk Lionheart
  Одговори:
  1.832
  Прегледи:
  93.818
 32. Vanlok
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  6.245
 33. Нuкола
  Одговори:
  24.928
  Прегледи:
  3.576.883
 34. oon
  Одговори:
  601
  Прегледи:
  65.110
 35. Vanlok
  Одговори:
  196
  Прегледи:
  43.440
 36. Vanlok
  Одговори:
  183
  Прегледи:
  33.510

Опции за прикажување на темите

Вчитување...